[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

۳ خوردنی سفید رنگ که مانع از کاهش وزن می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

اگر به دنبال لاغری هستید اما تلاش‌هایتان بی‌نتیجه بوده است و به وزن ‌ایدئال خود نرسیده‌اید، دلیل آن حذف نکردن خوردنی‌های ضد لاغری است که مانع کاهش وزن می‌شوند. به گزارش نمناک، اگر شما هم جزو افرادی هستید که می‌خواهند وزن خود را کاهش دهند و به افزایش سلامت‌شان کمک کنند، باید بعضی از غذا‌های فراوری شده به رنگ سفید را از رژیم غذایی خود حذف کنید که در ‌این قسمت از نمناک خواهیم گفت؛‌ این سه خوردنی سفید رنگ ضد لاغری کدام‌ها هستند.
شکر سفید
از مصرف شکر‌های فراوری شده خودداری کنید، زیرا شکر سفید باعث چاقی، بیماری قلبی و افزایش سطح کلسترول ناسالم می‌شود و کنترل اشتها را به هم می‌ریزد؛ همچنین عاملی برای ناتعادلی هورمون سیری و گرسنگی است. به جای آن باید از شکر طبیعی یا شکر قهوه‌ای استفاده کنید.
آرد سفید
شما باید کاری کنید که آرد‌های سالم (مثل آرد گندم و برنج و...)؛ جایگزین آرد سفید شود و طعم خوشمزه‌اش را هم حفظ کند؛ چرا که آرد سفید عاملی برای سوء‌هاضمه، یبوست، دیابت نوع 2 و چاقی است.
جوش شیرین
جوش شیرین که نام شیمیایی آن سدیم بی‌کربنات است، برای پف کردن مواد غذایی در خوراکی‌های مختلف مثل پیتزا، نان و غذاهای مخمری استفاده می‌شود؛ اما گوارش را سخت می‌کند و عاملی برای نفخ، سنگینی شکم، چاقی و بیماری‌های مختلف است؛ پس تا حد ممکن جوش شیرین را در وعده‌های غذایی خود استفاده نکنید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی