[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

وضعیت فرهاد مجیدی در امارات بحرانی شد ، روزنامه شیراز نوین

مهر/ فرهاد مجیدی سرمربی ‌ایرانی تیم فوتبال اتحاد کلبا با چالش جدیدی در‌ این تیم مواجه شده است.
در یکی از بازی‌های هفته دوازدهم لیگ ادنوک امارات، تیم اتحاد کلبا برابر خورفکان با نتیجه ۲ بر ۱ شکست خورد. اتحاد ابتدا در ‌این مسابقه از حریفش پیش افتاد اما با گل‌های دقایق ۹۰ و ۱۲+۹۰ در نهایت نتیجه را واگذار کرد.
فرهاد مجیدی سرمربی ‌ایرانی اتحاد در پایان ‌این مسابقه تأکید کرد که نتیجه بازی یک دروغ بزرگ بوده است. اما مجیدی در ‌این مسابقه با چالش جدیدی هم مواجه شده است. «بنال مالابا» بازیکن توگویی اتحاد که در دقیقه ۵۷ یک پنالتی برای تیمش از دست داد، در دقیقه ۶۷ با تصمیم فرهاد مجیدی تعویض شد و «احمد عامر» جایش را گرفت؛ بازیکنی که توانست تک گل تیم مجیدی را در‌ این مسابقه به ثمر برساند.
اما ‌این تعویض به مذاق مالابا خوش نیامد. طبق اعلام روزنامه «البیان» امارات، مالابا بعد از تعویض راضی به ترک زمین نمی‌شد و بدون ‌اینکه به سمت نیمکت برود و در کنار سایر بازیکنان بنشیند، از عصبانیت و ناراحتی مستقیم به رختکن رفت.
این روزنامه همچنین از تصمیم مجیدی بابت نیمکت نشینی کردن احمد عامر که بهترین گل هفته لیگ امارات را به ثمر رساند، انتقاد و اعلام کرد اگر عامر از ابتدا در زمین حضور داشت، همه چیز در مسابقه تغییر می‌کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی