[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

آب پاکی سپاهان روی دست پرسپولیس!، روزنامه شیراز نوین

خبر ورزشی/ سپاهانی‌ها قصد ندارند تحت هیچ شرایطی، ستاره خط حمله خود را به پرسپولیسی‌ها واگذار کنند.
بنابراخبار واصله، تلاش پرسپولیسی‌ها برای خرید شهریار مغانلو مهاجم زردپوشان اصفهانی به در بسته خورده و سران سپاهان اصفهان به هیچ وجه قصد ندارند او را از دست بدهند. شهریار مغانلو به نظر می‌رسید در فصل نقل و انتقالات زمستانی در آستانه خروج از اصفهان باشد اما ‌این مهاجم بلند بالا در آخرین دیدار تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان گلزنی کرد و عضو کلیدی تیم ژوزه مورایس محسوب می‌شود.
شاید خود شهریار مغانلو بدش نیاید که به پرسپولیس برگردد خاصه آن که یحیی گل محمدی نیز علاقه فراوانی به سبک بازی او دارد اما مانع بزرگ بر سر راه‌ این نقل و انتقال، قرارداد ‌این مهاجم با سپاهان اصفهان است.
این در حالی است که در هفته‌های اخیر به ویژه پس از جدایی ناگهانی یورگن لوکادیا از پرسپولیس اخباری مبنی بر احتمال جا‌به‌جایی برخی بازیکنان سرخپوش با شهریار مغانلو به گوش رسید اما...
شنیدیم باشگاه سپاهان از طریقی آب پاکی را روی دست پرسپولیسی‌ها ریخته و عنوان کرده که به تیم تهرانی تحت هیچ شرایطی بازیکن نمی‌دهد.
پرسپولیس در فصل جاری رقیب مستقیم سپاهان برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و جام حذفی به حساب می‌آید و اصفهانی‌ها هرگز دوست ندارند با صدور رضایتنامه شهریار مغانلو، رقیب خود را تقویت کنند!

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی