[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

مهارت رکن اشتغال است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس گفت: تکمیل ظرفیت پذیرفته شدگان رشته‌های مختلف این دانشگاه، آغاز شده است.
به گزارش دریافتی شیرازنوین، حبیب دانش منش با یادآوری اینکه مهر امسال بیش از 3هزار دانشجوی جدید در علمی کاربردی فارس پذیرش شده‌اند، بیان کرد: ثبت نام ۱۵۱ رشته در مقطع کاردانی و ۱۱۳ رشته در کارشناسی ناپیوسته ویژه تکمیل ظرفیت دانشگاه علمی کاربردی آغاز شده است.
دانش‌منش با اشاره به سابقه 31ساله دانشگاه علمی کاربردی، این دانشگاه را از دستاوردهای مهم جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: کسانی که این دانشگاه را 31 سال قبل پایه گذاری کردند، نیازهای امروز جامعه را در نظر گرفته بودند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، ایجاد شغل همراه با مهارت در افراد را از اهداف این دانشگاه ذکر و خاطرنشان کرد: عناوین آموزشی در این دانشگاه، بر اساس نیاز روز است.
دانش منش با بیان اینکه اگرچه با شیوع کرونا بسیاری از مشاغل از بین رفت، اما مشاغل زیادی هم ایجاد شد، گفت: در مهرماه امسال ۳۶ رشته جدید ایجاد شد که امیدواریم پس از اتمام دوره تحصیلی دانشجویان پذیرش شده، شاهد ورود افراد ماهر به جامعه باشیم. او اضافه کرد: دوره‌های آموزشی کوتاه مدت هم برای برخی رشته‌ها پیش‌بینی شده و تمام فعالیت‌ها در کنار صنعت شکل گرفته است. رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس با بیان اینکه این مرکز آموزش ‌عالی در دل صنعت فعالیت دارد، هدف این دانشگاه را ترویج مهارت و مهارت محوری در جامعه دانست و به تشریح اقدامات یک سال گذشته پرداخت.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی