[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

آزمون مهندسی در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

آزمون ورود به حرفه مهندسان همزمان با سراسر کشور با حضور حدود 4هزار نفر، 8 و 9 دی ماه 1401 برگزار خواهد شد.
به منظور تعیین صلاحیت مهندسان ساختمان در جهت صدور پروانه اشتغال به کار در رشته‌های هفتگانه مهندسی ساختمان در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ 8 و 9 دی ماه سال جاری آزمون ورود به حرفه برگزار خواهد شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، محمودرضا طالبان مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: آزمون ورود به حرفه به صورت تستی و در سه نوبت صبح پنجشنبه، بعد از ظهر پنجشنبه و صبح جمعه برگزار می‌گردد.
وی تعداد کل شرکت کنندگان در این سه نوبت آزمون را حدود 4هزار نفر اعلام کرد و گفت: آزمون در نوبت‌های صبح برای مهندسان در رشته‌های عمران (نظارت)، معماری (نظارت)، شهرسازی، ترافیک و نقشه برداری و همچنین عمران (اجرا)، معماری (اجرا)، تأسیسات برقی (اجرا و نظارت)، تأسیسات مکانیکی (اجرا و نظارت) در نوبت بعد از ظهر پنجشنبه و روز جمعه عمران (محاسبات)، تأسیسات برقی (طراحی)، تأسیسات مکانیکی (طراحی) برگزار خواهد شد.
وی اذعان داشت: با توجه به اینکه ساعت شروع در نوبت صبح در این آزمون یک ساعت زودتر نسبت به آزمون‌های قبلی یعنی ساعت 8 صبح خواهد بود، لذا بایستی داوطلبان این تغییر ساعت را مدنظر قرار داده و به گونه ای برنامه ریزی نمایند که برای حضور به موقع در حوزه آزمون یعنی ساعت 7 صبح با مشکل ترافیک و موارد غیرقابل پیش بینی مواجه نشوند.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس متذکر شد: اگرچه این آزمون به صورت کتاب باز می‌باشد، لیکن همانگونه که در کارت آزمون و دستورالعمل اجرایی آزمون ذکر شده است، به همراه داشتن وسایلی از قبیل لپ‌تاپ، تبلت، تلفن همراه، ساعت هوشمند، عینک هوشمند، دوربین عکاسی و هرگونه وسایل هوشمند دیگر و موارد مشابه در جلسه آزمون ممنوع است و درصورت مشاهده به عنوان تخلف آزمون منظور می‌شود.
لازم به ذکر است داوطلبانی که به دلیل عدم رعایت موارد مربوطه به عنوان متخلف در آزمون شناخته شوند، علاوه بر اینکه پاسخ‌نامه آنها تصحیح نخواهد شد، حداقل از حضور در یک دوره آزمون محروم خواهند شد و سایر عواقب انتظامی نیز در انتظار آنها خواهد بود.
وی اشاره کرد: در جهت حفظ سلامتی داوطلبان و عوامل اجرایی و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل و ایراد در روند برگزاری آزمون، از داوطلبان تقاضا می‌شود به گونه ای برنامه ریزی نمایند که حداقل یک ساعت قبل از شروع برگزاری آزمون در حوزه حضور داشته باشند و درب‌های حوزه آزمون یک ساعت قبل از برگزاری آزمون بسته خواهد شد. برنامه ریزی داوطلبان جهت جلوگیری از ازدحام آنها جهت ورود به حوزه با حفظ فاصله اجتماعی بسیار مهم می‌باشد و در جهت حفظ سلامتی داوطلبان و عوامل اجرایی آزمون تأثیر جدی دارد. محمودرضا طالبان در خصوص حوزه‌های برگزاری آزمون اظهار داشت: حوزه‌های آزمون شامل دانشکده فنی مهندسی شهید باهنر شیراز، مجتمع آموزشی علوم پزشکی شیراز، دانشگاه پیام نور مرکز کازرون، مجتمع آموزشی کوثر و دانشگاه آزاد اسلامی واحد 
لارستان می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی