[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۴
  • دوره جدید

برپایی جشن پایان سال در دانشگاه فرهنگ و هنر، روزنامه شیراز نوین

در دانشگاه فرهنگ و هنر شیراز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس، جشن پایان سال هنرجویان موسیقی و نمایشگاهی از آثار استاد هماتاج بصیری و هنرجویان وی، برگزار شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس، جشن پایان سال ۱۳۹۵ مؤسسه فرهنگی هنری هماتاج بصیری با همکاری گروه‌های مختلف هنرجویی و اساتید به نام شیراز در سالن دانشگاه فرهنگ و هنر به روی صحنه رفت.
در این جشن بیش از ۶۰ نوازنده هنرجو با اتفاق اساتید خود به اجرای برنامه پرداختند و در کنار این اجرا نمایشگاهی از آثار استاد هماتاج بصیری و هنرجویان او به نمایش گذاشته شد؛ این اجرا در فضای جدید و سبک‌های سنتی و کلاسیک و پاپ بود.
این درحالی‌ست که ۲۵ اثر در سبک رئال و مدرن با تکنیک رنگ روغن و آکرولیک در این مراسم به روی دیوار رفت در حالی‌که برگزاری کارگاه‌های آموزشی موسیقی توسط اساتید مؤسسه، کارگاه‌های آموزشی نقاشی توسط اساتید مؤسسه، کنسرت‌های هنرجویی داخلی، مسابقه موسیقی بین هنرجویان، مسابقه نقاشی بین هنرجویان و برگزاری نمایشگاه داخلی از فعالیت‌های این گروه است.
جشن پایان سال هنرجویان موسیقی در دانشگاه فرهنگ و هنر توسط مؤسسه فرهنگی هنری هما بصیری با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی