[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

تغییر نظر رئال ‌مادرید درباره کریس رونالدو ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش تسنیم، برنده پنج توپ طلا شانس بازگشت به جمع سفیدپوشان مادریدی را پیدا کرده است.
کریستیانو رونالدو که درست پیش از آغاز مسابقات جام جهانی 2022 قطر قراردادش با باشگاه منچستریونایتد را با توافقی دوجانبه فسخ کرد و در هفته‌های اخیر شایعه پیوستنش به النصر عربستان مطرح بود، اما حالا خبر می‌رسد که او شانس بازگشت به رئال مادرید را دارد؛ تیمی که بین سال‌های 2009 تا 2018 در آن عضویت داشت و رکورد بهترین گلزن تاریخ این باشگاه هم از آن اوست. 
نشریه انگلیسی «سان» در این رابطه خبر داد: باشگاه رئال مادرید پیشنهادی 6ماهه به کریستیاینو رونالدوی 37ساله ارائه داده است؛ پیشنهادی که بسته به عملکرد و شرایط بدنی کریس و بدون قید و شرط برای مبلغ قرارداد یا زمان بازی، امکان تمدید قرارداد برای یک فصل دیگر نیز 
وجود دارد.
بر اساس همین گزارش، ژرژ مندز مدیر برنامه‌های برنده پنج توپ طلا در این باره با باشگاه رئال مادرید مذاکراتی داشته و فوق‌ستاره پرتغالی پیشین تیم‌های منچستریونایتد و یوونتوس برای بازگشت به جمع سفیدپوشان مادریدی حاضر به کاهش قابل‌توجه دستمزدش هم است.
فلورنتینو پرس رئیس باشگاه رئال مادرید با این پیشنهاد قصد دارد شانس بازنشستگی در این تیم را به این فوق‌ستاره پرتغالی بدهد؛ البته در صورتی که او به دنبال پایان دادن به دوران حرفه‌ای‌اش باشد.
رونالدو بین سال‌های 2009 تا 2018 در 438 بازی برای کهکشانی‌ها به میدان رفت و آمار 450 گل‌زده و 131 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.
همچنین بر اساس گزارش‌های منتشرشده در رسانه‌های اسپانیایی، کریستیانو رونالدو جونیور پسر برنده پنج توپ طلا هم به آکادمی باشگاه رئال مادرید پیوست. او پیش از این هیچ‌گاه برای آکادمی رئال مادرید بازی نکرده بود و تنها چند روزی را به همراه پدرش، زمانی که برای رئال مادرید بازی می‌کرد، در زمین تمرین والدبباس تمرین کرد.
کریستیانو رونالدو جونیور در رده زیر 14 سال، 50 گل در 20 بازی به ثمر رسانده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی