[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

گزارش اولیه پلیس از عاملین تیراندازی در فسا، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی‌شهرستان فسا اعلام کرد که در پی درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با سرنشینان یک خودروی مشکوک، افرادی مسلح اقدام به تیراندازی به سمت پلیس کردند. به گزارش شیراز نوین  به نقل از پلیس فارس، سرهنگ فرج رستمی‌در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان هنگام گشت‌زنی‌های هدفمند، در یکی از محلات شهر فسا به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ فاقد پلاک و شیشه دودی با ۳سرنشین مشکوک شده و اخطار ایست صادر کردند.
وی ادامه داد: راننده با مشاهده پلیس اقدام به فرار سمت خروجی شهر کرده و سرنشینان خودرو به سمت مأموران تیراندازی کردند و پلیس نیز با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح، حین تعقیب و گریز با تیراندازی به سمت لاستیک آن، خودرو در ورودی یکی از روستاها متوقف شد.
فرمانده انتظامی‌فسا ادامه داد: با توقف خودرو بلافاصله دو نفر از سرنشینان با در دست داشتن اسلحه کمری از صحنه فرار کرده و یک نفر دیگر همچنان به سمت مأموران تیراندازی می‌کرد که به علت تیراندازی مستقیم وی و احتمال به خطر افتادن جان اهالی حاضر در محل، درتیراندازی متقابل نهایتاً متهم مجروح و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد.
او با بیان اینکه دوقبضه سلاح جنگی به همراه مهمات و ۳قبضه سلاح سرد و همچنین تعدادی نقاب ودستکش قابل استفاده در اقدامات مجرمانه افراد مسلح از داخل خودرو کشف و ضبط شد، گفت: علی‌رغم انتقال فرد مصدوم به بیمارستان و تلاش انجام شده، این فرد فوت کرد.
رستمی‌خاطرنشان کرد که تلاش و اقدامات و تحقیقات پلیس برای شناسایی متهمان فراری ادامه دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی