[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

ایران در انتظار بمب لالیگایی فولاد!، روزنامه شیراز نوین

به گزارش ورزش 3، روبرتو تورس بعد از یک مدت زمان طولانی حضور در پامپلونا، رسماً از اوساسونا خداحافظی کرد. او در حالی با این تیم وداع کرد که طعم بهترین و بدترین روزهای فوتبال خود را در اوساسونا چشید.
با این حال، زندگی برای این مهاجم بااستعداد که در 33 سالگی به ورزش مورد علاقه خود ادامه خواهد داد، پایان نیافته است و به نظر می‌رسد که او پس از به اتمام رساندن قراردادش با اوساسونا، مقصد جدید خود را انتخاب کرده است. در حقیقت گزارش‌ها حاکی از آن است که تورس در ادامه فصل در ایران به کار خود در فوتبال ادامه خواهد داد.
البته لازم به ذکر است که روبرتو تورس هنوز تا پایان فصل با اوساسونا قرارداد داشته، اما زودتر از موعد با این تیم خداحافظی کرد و حالا بر اساس ادعای خبرنگار معروف حوزه نقل و انتقالاتی یعنی متئو مورتو، او به تیمی خواهد پیوست که هدایت آن بر عهده جواد نکونام است؛ کسی که پیش از این سابقه چند سال بازی برای اوساسونا را در کارنامه داشته است.
روبرتو تورس در این فصل نتوانست بازی‌های زیادی در ترکیب اوساسونا انجام دهد. این بازیکن تنها در چهار مسابقه برای تیم اسپانیایی به میدان رفت که دو مورد آن در لالیگا و دو بازی هم در کوپا دل ری بود. در واقع او کلا در این فصل حدود 200 دقیقه به میدان رفت؛ بنابراین طی توافقی دو طرفه قرارداد تورس و باشگاه اوساسونا زودتر از موعد به پایان رسید.
همانطور که گفته شد، به احتمال خیلی زیاد روبرتو تورس در ایران به فوتبال خود ادامه خواهد داد. بر این اساس گفته می‌شود که او با باشگاه فولاد خوزستان به توافق دست یافته و به زودی انتقالش به تیمی که سرمربی آن جواد نکونام است، رسمی خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی