[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

پروژه‌های توسعه‌ای متوقف نمی‌شود، روزنامه شیراز نوین

معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری تأکید کرد که تمام پروژه‌های توسعه‌ای اجرایی شده در کشور پیگیری خواهد شد و دولت اجازه نمی‌دهد هیچ پروژه توسعه‌ای متوقف شود. به گزارش ایسنا منطقه فارس، حسنعلی امیری روز پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان نورآباد ممسنی در استان فارس، به خبرنگاران گفت: سفر اعضای دولت به استان‌ها از تأکیدات رئیس‌جمهوری است.
او ادامه داد: پیگیری طرح‌های عمومی اجرایی شده، بازدید از پروژ‌ها و بررسی روند آنها، گفت و گو با مردم برای در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفتن، از اهداف این سفرها است. امیری با تأکید براینکه تمام مطالب مطرح شده از سوی مسئولان و مردم تحت عنوان مشکل، در هیئت دولت یا سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط پیگیری می‌شود، گفت: سفر به شهرستان‌های رستم و نورآبادممسنی هم با همین اهداف انجام شد.
او با بیان اینکه از طریق استاندار فارس و نماینده مردم در مجلس در جریان مسائل و اولویت‌های منطقه قرار گرفته است، گفت: یکی از برنامه‌ها آغاز کار بخش جوزار به عنوان یکی از بخش‌های جدید دیده شده در تقسیمات کشوری بود. امیری وعده داد که تمام موضوعات مطرح شده در خصوص پروژه‌ها و تکمیل طرح‌های توسعه‌ای شهرستان‌های رستم و نورآباد در اولین جلسه هیئت دولت مطرح و از مسیرهای مرتبط دنبال خواهد شد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری خاطرنشان کرد که قطعاً مشکلات بخش قابل توجهی از پروژه‌های بازدید یا معرفی شده در دو شهرستان رستم و نورآباد، با پیگیری لازم رفع خواهد شد و دولت اجازه نمیدهد هیچ یک از پروژه‌های توسعه‌ای اجرایی شده در کشور، دچار توقف شود.
به گزارش ایسنا، امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری در سفر به استان فارس از پروژه‌های مختلف شهرستان‌های رستم و نورآباد ممسنی بازدید و در همایش حقوق شهروندی شرکت کرد. او همچنین در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث شهرک صنعتی گیاهان دارویی استان فارس در شهر بیضا و جلسه شورای اداری استان که در شیراز برگزار می شود، شرکت خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی