[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

پروژه‌های ورزشی جاذبه گردشگری دارند، روزنامه شیراز نوین

روز یکشنبه 17 شهریور، استاندار فارس با همراهی مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان و همچنین علیرضا پاکدل رئیس سابق هیئت هندبال فارس و رئیس فعلی فدراسیون هندبال، از سالن ورزشی 6 هزار نفره شیراز بازدید کردند.
استاندار فارس با اشاره به پیشرفت مناسب در ساخت سالن ۶ هزار نفری شیراز، این طرح را از طرح‌های بزرگ و منحصر به فرد ورزشی در کشور دانست که می‌تواند میزبان رویدادهای بین‌المللی باشد. 
عنایت الله رحیمی ‌یکشنبه در حاشیه بازدید از این پروژه ورزشی اظهار داشت: حضور ورزشکاران کشورهای مختلف جهان برای برگزاری رقابت‌های ورزشی در این سالن، زمینه گردشگردی را در شیراز  بیش از پیش فراهم خواهد کرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس افزود: کوشش مسئولان اداره کل ورزش و جوانان فارس در سرعت بخشیدن به اتمام این پروژه قابل تقدیر است و امیدوارم این سالن که هم‌اینک بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، به زودی به بهره‌برداری برسد.
سالن ۶ هزار نفره شیراز از مصوبات سفر سال ۸۷ رهبر معظم انقلاب به استان فارس است که در بزرگراه حسینی الهاشمی‌ در غرب شیراز درحال ساخت است.
این سالن قرار بود سال ۹۱ به بهره‌برداری برسد؛ اما تا سال ۹۴ این پروژه تعطیل شد و در چهار سال گذشته، عملیات ساخت این سالن ورزشی دوباره آغاز شد و هم‌اینک بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
حیدرعلی کامیاب هم گفت: با بهره‌برداری از این پروژه، شیراز یکی از کاندیداهای برگزاری جام جهانی هندبال در سال آینده خواهد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی