[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

وداع با ابوالفتحی؟، روزنامه شیراز نوین

تاریخ شروع نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال مشخص شد. به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، مسابقات لیگ برتر فوتسال این هفته با برگزاری تمام دیدار‌ها به صورت هم‌زمان در شهر‌های مختلف کشور آغاز می‌شود و با برگزاری این دیدار‌ها بازی‌ها در نیم‌فصل اول به پایان می‌رسد و باشگاه‌ها پس از پایان دیدار‌ها در این هفته به تعطیلات نیم فصل می‌روند.
همچنین قرار است نیم فصل دوم مسابقات لیگ برتر پس از پایان بازی‌های تیم ملی فوتسال کشورمان در مقدماتی جام ملت‌های آسیا آغاز شود.
سازمان لیگ برتر فوتسال تاریخ شروع دقیق مسابقات در نیم‌فصل دوم را اعلام کرد و قرار است ۹ آبان ماه این بازی‌ها برگزار شود. همچنین تاریخ دقیق برگزاری پلی‌آف هنوز مشخص نیست و تیم‌ها باید بازی‌های خود را در نیم فصل دوم برگزار کنند تا تاریخ دقیق برگزاری پلی آف مشخص شود.
با این حساب و با توجه به اینکه گفته می‌شود سالن 6 هزارنفری شیراز در مهرماه به بهره برداری خواهد رسید و بازی‌های ارژن نیز در این سالن برگزار خواهد شد، بازی جمعه (پریروز) ارژن مقابل ‌هایپر شاهین شهر که با شکست نماینده شیراز همراه بود، آخرین بازی ارژن در سالن شهید ابوالفتحی بوده و این تیم پس از سال‌ها بازی‌های خانگی خود را در سالنی غیر از این سالن قدیمی‌ و غیراستاندارد برگزار خواهد کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی