[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

مسابقه بزرگ تریل رانینگ‌ کشوری در فارس ، روزنامه شیراز نوین

مسابقه کشوری تریل رانینگ به میزبانی باشگاه پولادکف در منطقه سپیدان برگزار می‌گردد. به گزارش روابط عمومی هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس، حمیدرضا ایزدی رئیس این هیئت با اشاره به برگزاری یکی از زیرشاخه‌های مسابقات دوی کوهستان به نام تریل رانینگ کشور در ارتفاعات سپیدان گفت: این مسابقه به طول ۲۵ کیلومتر در روز جمعه ۲۹ شهریور ماه جاری و به میزبانی باشگاه پولادکف برگزار خواهد شد.
ایزدی اظهار کرد: این مسابقه کشوری در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می‌گردد که اجرای فنی آن (شامل طراحی مسیر و داوری)، برعهده هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان خواهد بود. 
وی ادامه داد: سرپرستی این مسابقه بزرگ را علی فرزامی ‌مدیر هتل پولادکف و سرداوری آن را نیز آیگین امیریان برعهده خواهند داشت. 
رئیس هیئت کوه نوردی و صعودهای ورزشی استان فارس بیان‌کرد: همچنین در این مسابقه اکبر ابراهیمی ‌به عنوان ناظر هیئت و سعید زندیان طراح مسیر مسابقه خواهند بود.
ایزدی گفت : دوندگان در این مسابقه که از پیست اسکی پولادکف استارت خواهد خورد، مسافت ۲۵ کیلومتری ارتفاعات را خواهند دوید که به نفر اول مبلغ ۳۰ میلیون، نفردوم ۲۰ میلیون و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال جایزه اهدا خواهد گردید. 
وی تصریح کرد: تا مقام دهم در هر بخش آقا و خانم در این مسابقه جایزه دریافت خواهند کرد.
قابل ذکر است ورزشکاران این رشته تا ۲۴ ساعت قبل از شروع مسابقه می‌توانند جهت حضور در این دوره ثبت نام نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی