[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

حفاری - ارژن، بدون تماشاگر، روزنامه شیراز نوین

ارژن در هفته سیزدهم و پایانی لیگ برتر فوتسال، میهمان تیم حفاری اهواز است. ارژن که در رتبه انتهایی جدول چهارده تیمی ‌قرار دارد، در صورت پیروزی در بازی امروز می‌تواند یک تا سه پله بالا بیاید و به بقا در پایان فصل امیدوار شود.
اما دیدار امروز این تیم در اهواز بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد. در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال و در بازی تیم‌های ملی‌حفاری اهواز و سوهان محمد قم که در شهر اهواز برگزار شد، تخلفاتی همچون استفاده از شعارهای موهن، تهدیدآمیز و فحاشی، تهدید، پرتاب اشیا، حمله و مصدوم کردن داور از سوی تماشاگران  این بازی که منتسب به تیم حفاری بودند، اتفاق افتاد.
لذا به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی و تا اطلاع ثانوی، باشگاه ملی حفاری اهواز از تمامی ‌برگزاری مسابقات خانگی محروم است و با نظر سازمان لیگ فوتسال، دیدارهای این تیم می‌تواند در شهری دیگری برگزار شود.
آرش جابری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس و در پاسخ این سوال که آیا بازی‌های حفاری با توجه به رأی کمیته انضباطی به خصوص بازی فردا بین تیم‌های ملی حفاری و ارژن شیراز در اهواز برگزار می‌شود، گفت: بله. در حال حاضر با تصمیم سازمان لیگ فردا دیدار دو تیم ملی حفاری و ارژن شیراز در هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال در سالن امام خمینی شهر اهواز بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.
اما آخرین هفته از لیگ برتر فوتسال در نیم فصل نخست در حالی امروز برگزار می‌شود که تیم گیتی‌پسند به مصاف مس سونگون می‌رود.
گیتی‌پسند هفته گذشته در یک بازی خانگی برابر فرش‌آرا مشهد با نتیجه ۳-۳ متوقف شد. شاگردان بیغم اکنون با ۲۳ امتیاز و با تفاضل گل بهتر نسبت به سن ایچ همچنان صدرنشین لیگ برتر فوتسال هستند.
قرمزپوشان در شرایطی به مصاف مس می‌روند که حمید احمدی را به دلیل محرومیت و مهران عالیقدر را به علت مصدومیت در اختیار ندارند و اندکی کار سختی برابر مس پرمهره خواهند داشت.
در آن سمت میدان، نارنجی‌پوشان تبریز که پس از جام باشگاه‌های آسیا و جهان کادر فنی خود را به کلی تغییر دادند، اکنون علی افضل را روی نیمکت خود می‌بینند.
بازیکنان مس از ۸ بازی که انجام داده‌اند ۵ پیروزی، ۱ تساوی و ۲ شکست کسب کرده‌اند. آن‌ها با ۴ بازی کمتر ۱۶ امتیازی هستند و در رده ششم جدول قرار دارند.
از ویژگی‌های جالب توجه این بازی، تقابل برخی بازیکنان از هر دو تیم با تیم‌های فصل پیش خود است. محمدرضا سنگ سفیدی و مرتضی عزتی که فصل پیش برای مس بازی می‌کردند، در این بازی با لباس گیتی‌پسند برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرند. همچنین مهدی جاوید و محمد شجری نیز با لباس مس برابر تیم فصل گذشته خود قرار خواهند گرفت.
علی افضل که سابقه سرمربیگری گیتی‌پسند را دارد، با خاطراتی تلخ از گیتی‌پسند جدا شد و شاید انگیزه زیادی برای رویارویی با تیم شهر خود دارد.
هر دوتیم برای این بازی برنامه‌ریزی خاصی خواهند داشت. مس سونگون قصد دارد بازی‌های عقب مانده را با حداکثر پیروزی پشت سر بگذارد تا به صدر جدول نزدیک شود. قرمزپوشان اصفهانی نیز می‌خواهند مس را در تبریز شکست دهند و با صدرنشینی، نیم‌فصل را به اتمام برسانند.
ابراهیم مهرابی افشار، حسین امیری از شیراز، محمد داودپور و کمال بایزیدی وظیفه قضاوت این بازی را برعهده خواهند داشت. همچنین علی رجبی ناظر داوری این دیدار است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی