[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۳
  • دوره جدید

صدر جدول از دست رفت، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین: دیروز فجر هیچ نشانی از تیم تهاجمی و مقتدر هفته‌های‌گذشته نداشت و در برابر تیم کم مهره اما با برنامه سیرجانی تن به یک تساوی خانگی داد و صدر جدول را به مس رفسنجان تقدیم کرد.
هفته ششم لیگ دسته اول فوتبال ایران عصر دیروز با برگزاری 9 دیدار در شهرهای مختلف به انجام رسید و در مهم‌ترین بازی‌ها ‌فجرسپاسی در شیراز متوقف شد و قشقایی در ارومیه شکست خورد.
در شیراز تیم صدرنشین فجرسپاسی میزبان آرمان‌گهر سیرجان بود. در این مسابقه داوود مهابادی این نفرات را در ترکیب اصلی قرار داد: سعید جلالی‌راد، امیرحسین صدقی، اکبر بختیاری، امیر‌شبانی، محمدامینی، میلاد احمدی، محمدحسین کریم زاده، اسماعیل بابایی، ایوب کلانتری، میلاد غریبی و بابا‌محمدی.
در دقایق ابتدایی بیش از هر چیز، خطاهای پیاپی بازیکنان دو تیم به چشم می آمد و کمتر حمله زهرداری روی دروازه‌ها ‌صورت می‌گرفت. نخستین موقعیت جدی بازی توسط محمد امینی مدافع چپ تهاجمی فجر خلق شد که ضربه او در دقیقه 25 از کنار دروازه به بیرون رفت. این تنها موقعیت خیلی جدی دو تیم در نیمه نخست بود و تیم سیرجانی حتی یک موقعیت نسبی هم ایجاد نکرد در حالی‌که فجر سه موقعیت دیگر را هم توسط غریبی، کریم‌زاده و ایوب کلانتری از دست داده بود، در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.
در نیمه دوم این آرمان گهر بود که دو بار در دقایق 60 و 64 روی ضربات بازیکن قدیمی سیرجان یعنی مختار جمعه‌زاده دروازه فجر را مورد خطر جدی قرار داد اما شانس با سعید جلالی‌راد یار بود که توپی وارده دروازه‌اش نشد. در دقیقه 76 بابا محمدی روی یک ضربه سر می‌توانست دروازه را باز کند اما روزبه سینکی توپ او را به راحتی جمع کرد. بهترین فرصت فجر در نیمه دوم نصیب محمدحسین کریم‌زاده شد اما او توپ را درست به جایی کوبید که دروازه‌بان قرار داشت و توپ پس از برخورد به او راهی کرنر شد. در دقایق تلف شده هر دو تیم دو فرصت عالی برای گلزنی داشتند که ابتدا ضربه سر هوشمند از کنار دروازه میهمان به بیرون رفت و سپس در دقیقه 93 امین اسدی مهاجم خطرناک آرمان گهر در بهترین موقعیت ممکن توپ را به بالای دروازه فجر فرستاد تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. بدین ترتیب و با توجه به پیروزی تیم‌های‌مس رفسنجان و خوشه طلایی ساوه در بازی‌های‌ هم‌زمان، فجرسپاسی با دو پله سقوط در رتبه سوم قرار گرفت. همچنین تیم قشقایی که پس از سه شکست در بازی‌های‌قبلی، همکاری‌اش را رضا عنایتی را قطع کرده بود، دیروز در ارومیه به مصاف نود این شهر رفت و این بار هم با یک گل تن به شکست داد تا با یک سقوط یک پله ای دیگر در رتبه سیزدهم جدول بایستد.  هفته آینده رقابت‌های‌جام حذفی برگزار خواهد شد و فجرسپاسی با فولاد خوزستان و قشقایی با صنعت نفت آبادان دیدار خواهند کرد. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی