[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۹۴
  • دوره جدید

برگزاری نمایشگاه محتوای آموزشی ، روزنامه شیراز نوین

نمایشگاه محتوای آموزشی تولید شده دوران کرونا در مرکز منطقه فارس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران منطقه فارس، هاجر صانع‌چی کارشناس آموزش و برنامه ریزی نیروی انسانی منطقه گفت: در این نمایشگاه بیش از 40 عنوان جزوه، لوح فشرده و 15 جلد کتاب با تألیف یا ترجمه همکاران شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت برای استفاده عموم همکاران به نمایش گذاشته شد.
وی افزود: نمایشگاه محتوای آموزشی تولیدشده در دوران کرونا، طی مراسمی با حضور مدیر، معاونان و سایر همکاران بازگشایی شد و با توجه به اطلاع رسانی و دعوت مکتوب از شرکت‌های نفتی هم‌جوار، مسئول آموزش شرکت پخش فرآورده‌های نفتی نیز از نمایشگاه بازدید نمود.
وی ادامه داد: هدف از برگزاری این نمایشگاه، استفاده همکاران از محتواهای آموزشی تولیدشده در دوران کرونا و به نمایش گذاشتن فعالیت‌های همکاران در زمینه تألیف کتاب یا جزوه دوره‌های آموزشی بوده است.
صانع‌چی در پایان گفت: همچنین در این نمایشگاه کتابخانه آموزش منطقه افتتاح شد که در این کتابخانه 34 جلد کتاب به همراه نسخه الکترونیک جزوه دوره‌های آموزشی در سه دسته فنی/ تخصصی، عمومی/ مدیریتی و HSE برای بهره برداری همکاران نگهداری 
شده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی