[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

اجرای رزمایش جهادگران فاطمی حیدریون ، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر فارس از اجرای رزمایش «جهادگران فاطمی حیدریون» کارگران و کارخانجات همزمان با ایام سالگرد شهادت سردار دل‌ها طی بازه زمانی 9 تا 16 دی‌ماه جاری در نقاط مختلف این استان خبر داد. به گزارش دریافتی شیرازنوین، نوشاد نادری‌منش، رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر فارس بعدازظهر دیروز 11 دی‌ماه در جمع خبرنگاران ضمن گرامیداشت یاد سپهبد شهید قاسم سلیمانی، گفت: به‌ مناسبت بزرگداشت سالگرد شهادت سردار دل‌ها، رزمایش «جهادگران فاطمی حیدریون» به ‌همت بسیجیان این قشر در سطح استان فارس در حال اجراست. 
وی، بازه زمانی رزمایش مذکور را 9 تا 16 دی‌ماه جاری اعلام کرد و افزود: این رزمایش در محورهای جهاد تبیین، جهاد خدمت‌رسانی، جهاد امیدآفرینی، گفتمان اقتصاد مقاومتی، آموزش و توانمندسازی تولیدگران، ارتقای فرهنگ کار و تولید، کمک به رفع موانع تولید، کمک به ارتقا و بهره‌وری تولید، سازندگی، محرومیت‌زدایی، خدمات اجتماعی و پدافند غیرعامل و دفاع سایبری در حوزه کارگران و کارخانجات فارس در سطح استان در حال اجراست.
رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر فارس با یادآوری اینکه هر کدام از این محورها همراه با ویژه برنامه‌های مختلفی در سراسر استان در حال اجرا هستند، گفت: این رزمایش در شهرک‌های صنعتی سراسر استان و واحدهای تولیدی و کارخانجات اجرا می‌شود.
نادری‌منش تصریح کرد: در این رزمایش اقداماتی نظیر جهاد تبیین شامل تبیین دستاوردها صنعتی تولیدی در فضای مجازی و سایبری، سازندگی و محرومیت‌زدایی شامل ساخت، مرمت و تجهیز منازل محرومین، توزیع بسته‌های معیشتی، خدمت درمانی رایگان کارگران و...، اقتصاد مقاومتی شامل ترویج گفتمان اقتصاد مقاومتی و برگزاری جشنواره اقتصاد مقاومتی آموزش و توانمندسازی کارگران و ارزیابان اقتصاد مقاومتی، کمک به رفع موانع تولید شامل عارضه‌یابی و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی با اجرای میزهای خدمت و طرح در کار گروه رفع موانع تولید استان افتتاح مرکز مشاوره خانواده، حقوقی، فرهنگ کار و تولید و...‌‌‌ در شهرک صنعتی شیراز و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کارخانجات با اجرای شیفت‌های ایثار توسط کارگران جهادی و... اجرا می‌شوند. رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه فجر فارس یادآور شد: همچنین برنامه‌هایی نظیر تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و کارگران رزمنده و بازنشستگان این قشر، اجرای برنامه‌ها و مسابقات ورزشی و... در قالب این رزمایش اجرا خواهند شد.
نادری‌منش در پایان با یادآوری اینکه کارگران باشرف و غیرتمند واحدهای تولیدی همچنان مقاوم و با تأسی به مکتب شهید سلیمانی در میدان اقتصاد تلاش می‌کنند، گفت: کارگران و همچنین تولیدکنندگان امروز در خط مقدم جبهه اقتصادی قرار دارند و قطعاً تلاش مضاعف آنان یکی از کلیدهای اصلی رفع مشکلات اقتصادی است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی