[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

نمایشگاه عکس «شیراز، شهر سبز پایدار» برپا شد، روزنامه شیراز نوین

اولین نمایشگاه تخصصی عکس‌های‌هوایی با عنوان «شیراز، شهر سبز پایدار»  به مناسبت هفته گردشگری در ارگ کریم‌خان زند برپا شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گزدشگری و صنایع دستی استان فارس، اولین نمایشگاه تخصصی عکس‌های ‌هوایی با عنوان «شیراز، شهر سبز پایدار» روز شنبه ششم مهرماه ساعت ۱۷ و ۳۰ توسط معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس افتتاح شد.
امین ملک‌زاده رئیس هیئت مدیره موسسه  شهر هنر در این خصوص گفت:  نمایشگاه، با همکاری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری شیراز و مؤسسه شهر هنر برپا شده است.
وی اضافه کرد: این نمایشگاه، اولین نمایشگاه عکس هوایی مناظر گردشگری شیراز و  اولین نمایشگاه تخصصی عکس‌های‌گرفته شده با پهباد است که به مناسبت هفته گردشگری در محل ارگ کریم‌خان زند در معرض دید علاقه‌مندان قرار گرفته است.
ملک‌زاده تصریح کرد:  تعداد 30 عکس در سایز 50 در 70 سانتی متر در این نمایشگاه  در معرض دید عموم گذاشته شده است که اکثر آنها عکس‌های‌نمای هوایی و از اماکن زیبای گردشگری و فضای سبز شهری است.
بنا بر این گزارش؛  این نمایشگاه از شنبه 6 لغایت  پنج شنبه  11 مهرماه جاری همه روزه از ساعت 8 صبح زمان بازگشایی ارگ کریم‌خان تا ساعت 20 در این مجموعه تاریخی  پذیرای علاقه‌مندان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی