[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

بازگشت فجر؛ سکوهایی که دیگر خالی نیست، روزنامه شیراز نوین

فجر سپاسی که در لیگ یک با یک امتیاز کمتر نسبت به تیم صدرنشین در رده سوم جدول قرار دارد، در جام حذفی شگفتی‌ساز شد و تیم فولاد را در ضربات پنالتی شکست داد.
به گزارش ورزش سه، توام با نتایج خوبی که فجر سپاسی در بازی‌های لیگ یک گرفته است، تماشاگران شیرازی هم برای حمایت از این تیم به استادیوم حافظیه می‌آیند و فجر را تشویق می‌کنند تا سهم پررنگی در بازگشت این تیم به روزهای خوب گذشته داشته باشند. یکی از تصمیمات خوب فجر که به نظر می‌رسد در نتایج خوب این تیم هم دخیل بوده. برگزاری بازی‌های خانگی در استادیوم حافظیه بوده که در وسط شهر قرار دارد. بازی‌های این فصل فجر با تعداد تماشاگران بیشتری به نسبت زمان‌هایی برگزار می‌شود که فجر برای بازی به استادیوم پارس یا دستغیب می‌رفت.
سکوهای حافظیه دیگر خالی نیست و تماشاگران لیگ برتر را فریاد می‌زنند. فجر جزو معدود تیم‌های نظامی ‌باقی مانده این فوتبال است؛ اما همچنان برای تأمین بودجه جاری خود با مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند و به نظر می‌رسد اگر این فصل مدیران شهری و استانی تعریف درستی برای حمایت از فجر داشته باشند، این تیم می‌تواند صعود به لیگ برتر را برنامه‌ریزی کند. با مربیگری داوود مهابادی که پیش از این همراه با گهر به لیگ برتر صعود کرده بود و به همراه مس رفسنجان هم تا صعود به لیگ برتر فاصله‌ای نداشت.
نکته جالب توجه در مورد تیم فجر سپاسی اینکه در لیگ یک با 11 گل زده تهاجمی‌ترین تیم است و در بازی با فولاد هم ارائه‌گر بازی تهاجمی ‌بود، به طوری‌که بازی این تیم در برابر فولاد در وقت‌های قانونی و اضافه 4 گل به همراه داشت. طبیعتاً موفقیت در فوتبال تهاجمی ‌نهفته است و تیم فجر می‌رود که با ارائه بازی‌های تهاجمی،‌ چالش صعود به لیگ برتر را تجربه کند. هر چند که تا پایان راه زیادی باقی مانده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی