[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۲
  • دوره جدید

مصدومیت علیه صدرنشینی آبی‌ها، روزنامه شیراز نوین

اضافه شدن نام 2 بازیکن به فهرست مصدومان استقلال باعث نگرانی کادرفنی آبی‌پوشان پایتخت شده است.
به گزارش فوتبال 360، استقلالی‌ها در چهاردهمین دیدار خود در لیگ بیست‌ودوم نتوانستند دست پر از میدان مسابقه خارج شوند و در خانه مقابل مس رفسنجان به تساوی بدون گل رضایت دادند. تساوی که در غیاب 6 بازیکن کلیدی استقلال برای شاگردان ریکاردو ساپینتو به‌دست آمد. عارف غلامی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، سعید مهری، آرش رضاوند و محمد محبی غایبان استقلال در دیدار با مس رفسنجان بودند که نیمی ‌از آن‌ها می‌توانند با اتمام یک جلسه محرومیت خود، در دیدار با تراکتور به ترکیب استقلال بازگردند اما سرنوشت 3 بازیکن کلیدی استقلال همچنان نامشخص است.
عارف غلامی ‌مدافع میانی استقلال به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ جایی در فهرست تیمش در 3 بازی اخیر نداشته و نتوانسته بعد از اتمام رقابت‌های جام جهانی در ترکیب آبی‌پوشان پایتخت به میدان برود. غلامی‌در روزهای اخیر در حال گذراندن تست‌های پزشکی بوده تا در صورت موفقیت بتواند به تمرینات گروهی تیمش بازگردد و برای آخرین دیدار استقلال در نیم‌فصل نخست آماده شود.
ابوالفضل جلالی هم بعد از حضوری کوتاه‌مدت در مقابل تیم ملی آمریکا در جام جهانی 2022 قطر، نتوانسته به ترکیب استقلال بازگردد و ریکاردو ساپینتو در هفته‌های اخیر از بازیکنانی مثل جعفر سلمانی و صالح حردانی در پست دفاع چپ استفاده کرده است. گفته می‌شود در دیدار با تراکتور هم جلالی قادر به همراهی استقلال نیست و نمی‌تواند همراه تیمش به تبریز سفر کند. آرش رضاوند هم دیگر مصدوم استقلال است که هنوز یک ماه دیگر از دوره درمان او باقی‌مانده و همین مسئله باعث شده تا‌ هافبک آبی‌ها شانسی برای حضور دیدار مقابل تراکتور (در لیگ برتر و جام حذفی) نداشته باشد.
محمدحسین مرادمند پیش از آنکه دوئل استقلال و مس رفسنجان به دقیقه 30 برسد، دچار مصدومیت شد و از ترکیب استقلال بیرون رفت و جای خود را به سیاوش یزدانی داد تا برای نخستین‌بار زوج سیاوش یزدانی و رافائل سیلوا در قلب خط دفاعی استقلال شکل بگیرد. مرادمند روز شنبه به تمرین ریکاوری استقلال نرفت و مشغول گذراندن پروسه درمانی خود است و گویا ریکاردو ساپینتو نمی‌تواند برای دیدار با تراکتور از مرادمند استفاده کند و در صورت عدم بازگشت عارف غلامی، سرمربی استقلال فقط یزدانی و سیلوا را به عنوان 2 مدافع تخصصی برای سفر به تبریز در اختیار خواهد داشت!
مرادمند تنها مصدوم استقلال در دیدار با مس رفسنجان نبود و مهدی مهدی‌پور هم از ناحیه مُچ‌پا دچار آسیب‌دیدگی شد که ‌هافبک استقلال از پای خود عکس‌برداری کرده اما هنوز نتیجه نهایی به او و کادرفنی اعلام نشده و ریکاردو ساپینتو امیدوار است در تمرین امروز که اولین جلسه تمرینی آبی‌ها برای مصاف با تراکتور است، مهدی‌پور بتواند در تمرینات گروهی شرکت کند اما اگر ‌این‌چنین نباشد، نام مهدی مهدی‌پور هم به فهرست بلندبالای مصدومان استقلال اضافه خواهد شد تا در مسیر سفر به تبریز، کادرفنی استقلال احتمالاً 5 بازیکن کلیدی خود را در اختیار نداشته باشد و به مانند هفته گذشته، ساپینتو با محدودیت‌های ویژه ترکیب اصلی تیمش را چینش کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی