[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

امنیت، شاخص‌های‌اقتصادی را افزایش می‌دهد، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با هفته نیروی انتظامی رئیس کل دادگستری استان فارس از تلاش‌های‌ مجموعه انتظامی استان فارس در راستای ارتقاء امنیت استان تقدیر کرد.
به گزارش شیراز نوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس حجت‌الاسلام و المسلمین سیدکاظم موسوی ضمن تبریک ایام هفته دفاع مقدس به سبزپوشان عرصه امنیت با بیان اینکه تعامل دو مجموعه زمینه‌ساز ارتقاء امنیت استان است، گفت: نتیجه هماهنگی و تعامل دو سویه مجموعه قضایی و انتظامی استان آرامش جامعه و افزایش ضریب شاخص‌های ‌امنیتی است.
نماینده عالی قوه‌قضائیه در استان فارس امنیت را زیرساخت و بستر اصلی توسعه و رشد استان خواند و تصریح کرد: در سایه امنیت است که شاخص‌های‌اقتصادی، سرمایه اجتماعی و امنیت روانی افزایش می‌یابد که نیروی انتظامی به لحاظ ماهیت وظایف و تکالیف قانونی نقش به سزایی در تأمین امینت دارد. 
وی در ادامه با تقدیر از اقدامات عاجل و اجرای سریع دستورات قضایی در راستای مبارزه با مظاهر علنی فساد کاهش این دسته از جرائم را نتیجه همت نیروهای انتظامی، امنیتی و قضایی خواند و تأکید کرد: اقدام شایسته و هماهنگ شما زمینه کاهش برخی بزهکاری‌های‌اجتماعی و رضایت مؤمنین و متدینین در سومین حرم اهل‌بیت (ع) را فراهم ساخت.
رئیس شورای قضایی استان فارس ایثار و دلاوری‌های‌نیروی‌های‌خدوم انتظامی را نشانه همت والا و احساس مسئولیت نیروهای انتظامی ارزیابی و بیان داشت: نظم و امنیت مناسب کنونی استان مرهون زحمات شبانه‌روزی سبز‌پوشان نیروی انتظامی است.
وی همچنین به نقش مردم در حفظ و ارتقاء امنیت اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: در یک جامعه سالم که ارزش‌های‌دینی محور اصلی تعاملات اجتماعی است مردم نیز می‌توانند با رعایت دقیق قانون سهم خود از ارتقاء امنیت را به خوبی ادا نمایند.
گفتنی است در این نشست در راستای هماهنگی بیشتر دو مجموعه موضوعات مختلف از جمله دستگیری متهمان و محکومان متواری، مقابله با مظاهر علنی فساد، امنیت انتخابات پیش‌رو و آموزش ضابطین مورد بررسی قرار گرفت.
در پایان این نشست مشترک رئیس کل دادگستری استان فارس با اهداء لوح تقدیر از تلاش‌های‌سردار سرتیپ حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس، معاونان و رؤسای پلیس‌های‌تخصصی استان تقدیر کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی