[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

بازی با فندک خانه‌ای‌ را به آتش کشید، روزنامه شیراز نوین

در ساعت 22:46 دقیقه سه‌شنبه شب، گزارش وقوع آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی از طریق تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد. مرکز فرماندهی به سرعت آتش‌نشانان از ایستگاه 6 و 17 را به محل حادثه که یک منزل مسکونی در بلوار فرگاز  بود، اعزام کرد. علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در خصوص این حادثه گفت: یک واحد مسکونی در طبقه اول یک ساختمان به علت بی‌احتیاطی و بازی کودک با فندک آتش گرفته و از قسمت اتاق خواب کاملاً شعله‌ور شده بود. وی با اعلام این که شعله و دود زیادی از پنجره‌های‌طبقه اول این ساختمان به بیرون زبانه‌ می‌کشید و شعله‌های‌آتش به سرعت در حال سرایت به طبقات دیگر بود، افزود: ساکنان به موقع از این حادثه مطلع شده و هم‌زمان با تماس با آتش‌نشانی، خود را به محل امن رساندند.
عدلو با اشاره به اینکه اهالی ساختمان خود را به بیرون ساختمان رسانده بودند، اضافه کرد: نیروهای آتش‌نشانی با اطلاع از این موضوع بی‌درنگ با توجه به شرایط بحرانی به چند گروه تقسیم شدند، گروه اول سریعاً جریان اصلی برق و گاز ساختمان را قطع کردند، گروه دوم با به‌کارگیری تجهیزات انفرادی و دستگاه‌های تنفسی برای مهار حریق، خود را به ساختمان رساندند.
عدلو ادامه داد: خوشبختانه آتش‌نشانان در کوتاه‌ترین زمان ممکن، حریق را کنترل کرده و مانع از گسترش حریق و رسیدن به قسمت‌های‌دیگر ساختمان شدند. تیم اطفایی با اطمینان از ایمنی محل و تخلیه دود به عملیات خود پایان دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی