[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۰
  • دوره جدید

برای توسعه باید جهادی عمل کنیم ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، رشد و توسعه همه‌جانبه کشور را نیازمند انجام فعالیت‌های جهادی دانست و گفت: طی سال‌های اخیر اقدامات خوب و مؤثری در جهت بهبود خدمت رسانی به مردم صورت پذیرفته است.
اسماعیل محبی پور روز دوشنبه با حضور در مانور جهادی «سردار دل‌ها» با رمز یا فاطمه زهرا(س) که در شرکت توزیع نیروی برق استان فارس برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: فعالیت شبانه روزی کارکنان صنعت برق، آب و گاز که در راستای تأمین آرامش و رفاه مردم انجام می‌گیرد، مصداق جهاد فی سبیل الله است. معاون استاندار فارس، رشد و توسعه همه جانبه کشور را نیازمند انجام فعالیت‌های جهادی دانست و در ادامه سخنان خود بر ضرورت بهره‌مندی از انرژی‌های تجدیدپذیر درجهت تولید برق تأکید کرد و گفت: استان فارس به دلیل برخورداری از اقلیم‌های مختلف به لحاظ انرژی‌های تجدیدپذیر و پاک همچون انرژی خورشیدی و بادی بسیار غنی بوده و بنابراین ضرورت دارد تا درجهت تولید و تأمین برق از این ظرفیت خدادادی نهایت بهره برده شود.
در این مراسم یکی از همرزمان شهید سلیمانی نیز به ذکر مطالبی در خصوص شخصیت سیدالشهدای مدافعان حرم و مقاومت پرداخت.
سردار علی نژاد افزود: سپهبد شهید قاسم سلیمانی، مردی بود که از جوانی و همچنین دوران دفاع مقدس در میدان‌های نبرد با تمام وجود در تمام صحنه‌ها حاضر بود و بعد از آن نیز جهاد و مبارزه را ادامه داد.
علی نژاد، سردار سلیمانی را نمونه برجسته‌ای از «محبوب دل‌ها شدن» توصیف کرد و اظهار داشت: او سردار دل‌ها شد چون اخلاص و نیت الهی در رفتار، عمل و گفتار ایشان موج می‌زد که به همگان نیز اثبات شده بود.
وی به جایگاه والا و محبوبیت سردار سلیمانی در قلب همه مردم به ویژه مستضعفان و آزادی خواهان جهان اشاره کرد و افزود: تمام مردم جهان چه شیعه و چه سنی و سایر ادیان و فرقه‌ها به ایشان علاقه داشته و محبت این شهید گرانقدر در دل همه ملت ایران و جهان قرار دارد. شجاعت، نبوغ نظامی، بی‌باکی، ولایت‌پذیری و ولایت‌باوری، از دیگر ویژگی‌های بارز سردار سلیمانی بود که هم‌رزم شهید سلیمانی به آن‌ها اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس نیز ضمن تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالگرد شهادت مظلومانه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ۱۳ دی ماه، روز جهانی مقاومت و سومین سالگرد شهادت افتخارآمیز فرمانده همیشه در میدان سردار شهید سلیمانی و هم‌رزم شهیدش ابومهدی المهندس و سایر همسنگران شهیدش است.
حمیدرضا کریمی فرد ادامه داد: این مجاهد نستوه، نمادی بارز از عزت، غیرت، اخلاص، استکبارستیزی و دفاع از میهن و کشورهای اسلامی و مظلوم منطقه بود که هنوز هم شنیدن نام و مکتبش، ترس را بر جان استکبار جهانی طنین انداز می‌کند.
شهید سردار قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی و نماد مبارزه با نظام سلطه و ظلم جهانی شناخته می‌شود. این شهید والامقام هرگز فکری جز حرکت برای عزت اسلام و مظلومان جهان در سر نداشت و زندگی خود را صرف مبارزه با ظالمان کرد و همواره نگاهش به افق نگاه مقام معظم رهبری جمهوری اسلامی دوخته بود. سردار بزرگ و پرافتخار اسلام در روز ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ آسمانی شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی