[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

دومین کاروان بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز به کربلا رفت، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس، از اعزام دومین کاروان بزرگ دانشگاه علوم پزشکی شیراز به کربلای معلی خبر داد.
دکتر«فرخ بهارلویی» در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، با اعلام این خبر و با بیان اینکه هر ساله در گرامیداشت مراسم عظیم اربعین، عاشقان و دلدادگان امام حسین(ع) عازم کربلا ‌می‌شوند، گفت: با حمایت رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و همکاری معاونت‌های‌مختلف دانشگاه، تیم درمانی دانشگاه، به عنوان یکی از قوی‌ترین تیم‌های‌درمانی کشور برای شرکت و خدمت‌رسانی در مراسم بزرگ اربعین حسینی، به کربلا اعزام ‌می‌شود.
او با اشاره به اینکه یک گروه دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی شیراز به کربلا اعزام شد، افزود: علاوه بر اعزام گروه دانشجویی دانشگاه به کربلا، بیش از ۳۵۰ پزشک، پیراپزشک، پرستار و کارمند دانشگاه نیز برای خدمت‌رسانی به زائران اباعبدالله الحسین(ع) اعزام شد.
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی فارس اعلام کرد: تیم‌های‌اعزامی دانشگاه در ۲۰ درمانگاه در شهر کربلا و بین‌راه نجف و کربلا، در دو گروه خواهران و برادران، خدماتی شامل خدمات ویزیت عمومی و تخصصی، تزریقات، پانسمان، سرم تراپی، نوار قلب، سنجش فشارخون و تجویز دارو را به صورت رایگان به زائران ارایه ‌می‌دهند.
دکتر بهارلویی ادامه داد: در صورت نیاز برخی از زائران به دریافت خدمات تخصصی، طی هماهنگی با اورژانس کشور عراق، بیماران به بیمارستان‌های‌تخصصی عراق ارجاع داده ‌می‌شوند.
تیم درمانی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، فعالیت خود را از بیست و یکم مهر در کربلا آغاز و ارایه خدمات به زائران کربلا، تا روز اربعین ادامه دارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی