[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

آموزش بیش از ۱۰۰۰ نفر از دست‌اندرکاران انتخابات، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: طی شش دوره آموزشی برگزار شده در مشهد مقدس برای آموزش مجریان و دست اندرکاران انتخابات، تاکنون بیش از یک‌هزار نفر از دست‌اندرکاران انتخابات آموزش دیده‌اند.
به گزارش ایسنا، سیداسماعیل موسوی در دهمین جلسه ستاد انتخابات کشور، اظهار کرد: شش دوره برنامه‌های آموزشی تخصصی‌مجریان و دست‌اندرکاران انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در مشهد مقدس برگزار شده است. تاکنون ۱۷۶ نفر از رؤسا و اعضای ستاد انتخابات استان‌ها، ۲۵۲ نفر از فرمانداران و ۳۶۳ نفر از بخشداران بخش‌های مستقل، تحت‌آموزش قرار گرفته و با موفقیت آزمون‌های تخصصی مبتنی بر قوانین و آیین نامه انتخابات را پشت سر گذاشته‌اند.
مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور ادامه داد: برای اولین بار، بیش از ۲۵۰ نفر از رؤسای هیئت‌های بازرسی استان‌ها و شهرستان‌ها نیز به صورت منسجم در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و با شرح وظایف، مسئولیت‌ها‌ و اختیارات بازرسی آشنا شده‌اند.
موسوی در پایان با اشاره به تشکیل مستمر و منظم جلسات ستاد انتخابات کشور خاطرنشان کرد: این جلسات با هدف بسیج امکانات در وزارت کشور و دستگاه‌های اداری و اجرایی و برنامه‌ریزی دقیق به منظور برگزاری باشکوه انتخابات تشکیل‌ می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی