[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۰۹
  • دوره جدید

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس: جهاد تبیین با هم‌افزایی ، روزنامه شیراز نوین

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس:
جهاد تبیین با هم‌افزایی 

محبی‌پور: در استان بیش از ۹۰۰هزار دانش‌آموز در مدارس حضور دارند

معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس با بیان اینکه دشمن امروز جمعیت دانش‌آموزی را هدف قرار داده است، گفت: دانش‌آموز گوش شنوا دارد و این فرصت در آموزش و پرورش فراهم است تا در جهاد تبیین موفق شود. به گزارش شیرازنوین به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، اسماعیل محبی پور اظهار کرد: حوادث و چالش‌های اخیر ناشی از نوع تفکر ما مبتنی بر ایده الهی در مقابل تفکر اومانیسم است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس افزود: جنگ ترکیبی نیازمند هم افزایی و همراهی همه جانبه است؛ چون در جبهه مقابل بسیاری از کشور‌ها در حوادث اخیر دخیل بودند و پشتیبانی کردند.
وی ادامه داد: بسیج از هیچ تلاشی برای حفظ امنیت دریغ نمی‌کند، لذا به یاری آموزش و پرورش شتافته و در جهاد تبیین فعالانه حضور خواهد داشت. معاون سیاسی و امنیتی استانداری فارس عنوان کرد: دشمن امروز جمعیت دانش‌آموزی را هدف قرار داده است. آموزش و پرورش ظرفیت خوبی در اختیار دارد؛ چراکه در استان بیش از ۹۰۰هزار دانش‌آموز در مدارس حضور دارند. وی ادامه داد: دانش‌آموز گوش شنوا دارد و این فرصت در آموزش و پرورش فراهم است تا در جهاد تبیین موفق شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی