[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۲
  • دوره جدید

اجتماع جاماندگان اربعین درحرم شاهچراغ (ع)، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با سراسر کشور، پیاده‌روی جاماندگان اربعین حسینی در شیراز با حضور مشتاقان و عاشقان سیدالشهدا(ع) و خاندان عصمت و طهارت، ساعت ۹ صبح از چهار مسیر تعیین شده به سمت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) آغاز شد.
به گزارش ایسنا، صبح شنبه ۲۸ مهر، هم‌زمان با سراسر کشور، با حضور مؤمنان و عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، پیاده‌روی جا ماندگان اربعین، رأس ساعت ۹ صبح از چهارمسیر در حرم سوم اهل‌بیت(ع) آغاز شد و سوگواران با حضور در حرم مطهراحمدی و محمدی(ع) تجمعی عظیم را رقم زدند.
این راهپیمایی از مسیر شماره یک از میدان امام حسین(ع) به سمت بلوار زند، میدان شهدا، خیابان پیروزی، چهار راه پیروزی، بلوار شهید آیت‌الله دستغیب، حرم مطهر، مسیر شماره دو از چهار راه غدیر و به سمت خیابان لطفعلی‌خان زند، چهار راه پیروزی، بلوار شهید آیت‌الله دستغیب، حرم مطهر، مسیر شماره سه از چهار راه شاهزاده قاسم، خیابان حضرتی، حرم مطهر و مسیر شماره چهار نیز از چهار راه ۱۵ خرداد، خیابان لطفعلی‌خان زند، چهار راه مشیر، چهار راه پیروزی، بلوار شهید آیت‌الله دستغیب و نهایتاً حرم مطهر شاهچراغ(ع) انجام شد.
مشتاقان خاندان عصمت و طهارت(ع) با حضور در آستان احمدی و محمدی(ع) در برنامه‌های سوگواری پیش‌بینی شده شرکت کردند.
برگزاری زیارت اربعین و مراسم سوگواری و مرثیه‌خوانی، اجرای تعزیه‌های خیابانی و .... بخشی از برنامه‌های اجرا شده در مراسم پیاده‌روی و تجمع عظیم جاماندگان اربعین در شیراز بود. پیاده روی جاماندگان اربعین علاوه بر شیراز، در ۷۶ نقطه از استان فارس با حضور پرشور عاشقان اهل بیت(ع) برگزار شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی