[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

قضاوت برای صعود به لیگ برتر خیلی زود است، روزنامه شیراز نوین

کاپیتان فجرشهید سپاسی شیراز: 
  قضاوت برای صعود به لیگ برتر خیلی زود است

ایرنا- کاپیتان تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: با وجود اینکه ۲۵ بازی از رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور باقی مانده، قضاوت برای اینکه چه تیمی در پایان به لیگ برتر صعود‌می‌کند، خیلی زود است. ایوب کلانتری سه‌شنبه در آستانه بازی حساس تیمش مقابل تیم گل ریحان البرز در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایرنا افزود: با همدلی که در نزد مجموعه باشگاه و بازیکنان وجود دارد‌ می‌کوشیم تا پایان بازی‌ها‌ همچنان به عنوان مدعی باقی بمانیم.
وی اضافه کرد: تیم‌های مدعی صعود زیاد هستند و جدول رده‌بندی تا پایان مسابقات دچار تغییر و تحول زیادی خواهد شد و کلاً رقابت‌ها‌ بسیار سخت است و امکان زیادی دارد که تیم‌های دیگری به جمع مدعیان بپیوندند.
بازی سختی با گل ریحان البرز داریم
کلانتری که سابقه زیاد بازی با تیم‌های مطرح کشور در لیگ برتر دارد در مورد دیدار مقابل گل ریحان‌البرز هم گفت: بازی سختی با این تیم خوب و مدعی داریم.
وی تأکید کرد: در این تیم بازیکنان با کیفیتی وجود دارند که کار ما راسخت خواهند کرد با این حال در تمرینات روی نقاط ضعف و قوت این تیم کار کرده‌ایم و امیدوارم در پایان تیم فجر برنده بازی باشد تا هواداران خوشحال شوند.
تماشاگران قوت قلب ما هستند
بازیکن خط میانی تیم فجر که شلیک‌هایش بارها از راه دور دروازه تیم‌ها‌ را باز کرده است، تماشاگران را قوت قلب تیم خود ‌می‌داند و‌ می‌گوید: از همه تماشاگران که در شرایط سخت به ورزشگاه‌ می‌آیند سپاسگزارم چرا که با حضور آنها انگیزه مضاعفی در نزد بازیکنان به وجود‌ می‌آید که در راه موفقیت تیم بسیار اثر بخش است.
کلانتری اظهارامیدواری کرد: با پیروزی مقابل تیم گل‌ریحان البرز دل هواداران شاد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی