[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

عملیات احداث پارک محله تل‌ بادی آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه چهار، مهندس اصغر سروی عنوان کرد: از جمله اهداف مجموعه منطقه  چهار در اجرای پروژه‌ها‌عمرانی بازگرداندن فضای شهری به شهروندان است.
وی افزود: بر همین اساس و در راستای افزایش تعاملات اجتماعی، سرزندگی، زیباسازی محیطی، ارتقا نشاط و شادابی ساکنان محله تل‌بادی، یک فضای گمشده شهری در این محله بازآفرینی و به یک پارک محله‌ای تبدیل‌می‌شود که این امر نقش محوری برای حضور خانواده‌ها‌،کودکان و سالمندان را در این فضا مهیا‌ می‌کند. سروی افزود: با توجه به وجود بافت متراکم شهری در این محله و با شناسایی زمینی بایر توسط کارشناسان منطقه در این محدوده، برآن شدیم تا با طراحی و زیباسازی زمین مذکور زمینه مناسب و مساعدی برای استفاده شهروندان فراهم کنیم. 
شهردار منطقه چهار در ادامه گفت: به منظور احداث این پارک عملیات‌های‌عمرانی و اجرایی مختلفی اعم از محوطه‌سازی، روشنایی، فضای سبز و ... صورت خواهد گرفت و عناصری از قبیل فضای بازی کودکان، ست ورزشی، غرفه تنقلات، سرویس بهداشتی، محل‌های‌نشیمن و فضایی جهت پیاده‌روی احداث خواهد شد که ‌می‌توانند به فعالیت مردم در این فضا نقش ببخشند. قابل ذکر است طبق برنامه‌ریزی‌های ‌انجام شده برنامه زمانی این پروژه سه ماهه به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی