[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

امنیت در گرو اهتمام و تلاش قضات است، روزنامه شیراز نوین

رئیس کل دادگستری استان فارس به طور سرزده از شعب دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی شیراز  بازدید کرد و روند رسیدگی به پرونده‌های‌ قضایی و عملکرد قضات و کارکنان این مجتمع قضایی را از نزدیک بررسی کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس، حجت الاسلام والمسلمین سیدکاظم موسوی در این دیدار ضمن تبادل نظر با قضات و کارکنان در راستای شناسایی کمبود‌های‌موجود، برهم‌افزایی و همکاری قضات و کارکنان مجموعه در راستای ارائه هر چه بهتر خدمات قضایی به مراجعان در دوران تحول قضایی و نیز اجرای دقیق تکالیف قانونی و شرعی تأکید کرد.
وی در گفتگو با قضات و کارکنان دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی شیراز با گرامیداشت یوم الله 13 آبان‌ماه  بر محور قرار گرفتن کار جهادی تأکید کرد و افزود: دستگاه قضایی حامی و پشتیبان مردم در احقاق حقوقشان است بنابراین باید با روحیه انقلابی، رعایت نظم و انضباط، دقت و سرعت در رسیدگی‌ها، حساسیت در پیگیری پرونده‌های‌ مهم و امنیتی زمینه رضایتمندی هر چه بیشتر مردم نسبت به دستگاه قضایی افزایش دهیم.
رئیس کل دادگستری استان فارس با بیان این که بخش زیادی از امنیت شیراز در گرو اهتمام و تلاش قضات و کارکنان دادگاه انقلاب اسلامی شیراز است، گفت: طی چند ماه گذشته پرونده متهمان قاچاق موادمخدر، نزدیک 28تن مواد مخدر در دادگاه‌های‌انقلاب اسلامی شیراز با درایت و پاکدستی قضات این دادگاه بررسی شده است.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی بر داشتن روحیه و مواضع انقلابی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و تأکیدات ریاست معظم قوه قضائیه تصریح کرد و گفت: قضات و کارکنان دادگستری استان فارس به ویژه کارکنان دادگاه‌های‌انقلاب اسلامی شیراز علی‌رغم داشتن روحیه انقلابی قاطعانه از مواضع انقلاب، نظام  مقدس جمهوری اسلامی و مواضع رهبری فرزانه انقلاب دفاع کنند.
نماینده عالی قوه‌قضائیه در استان فارس در جمع قضات و کارکنان دادسرا و دادگاه‌های‌انقلاب اسلامی شیراز بر قاطعیت قضات در رسیدگی به پرونده‌های‌قضایی نیز تأکید کرد و گفت: قضات دادگاه انقلاب اسلامی با قاطعیت، بدون اغماض و درچارچوب قانون نسبت به صدور حکم اقدام کنند تا با قاطعیت آرای صادره، قاچاقچیان موادمخدر، دستگاه قضایی را سد محکمی در برابر خود بدانند.
وی در ادامه بر حفظ شأن و جایگاه قضات و کارکنان دادگستری در مقابل خطرات ناشی از فضای مجازی تأکید کرد و گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با انتشار برخی از مطالب نامربوط و غیرواقعی در سایت‌ها‌و فضای مجازی در صدد ضربه زدن به نظام و اعتقادات معنوی و اخلاقی مردم هستند بنابراین باید مراقب حربه‌های‌ دشمن در استفاده از فضای مجازی و خطرات ناشی از آن بود.
رئیس شورای قضایی استان فارس ضمن قدردانی از اقدامات و تلاش‌های‌قضات و کارکنان دادسرا و دادگاه انقلاب اسلامی شیراز به ویژه دکتر ساداتی رئیس دادگاه انقلاب اسلامی شیراز گفت: برخورد با مفسدین و اخلالگران نظام اقتصادی در جامعه انعکاس بسیار مطلوبی داشته است و دادگاه برخی از مفسدان ‌اخلالگران نظام اقتصادی کشورکه در دادگاه انقلاب اسلامی شیراز  و به ریاست قاضی ساداتی برگزار شد وآرای متقن و قانونی صادره نشان از عملکرد مطلوب این دادگاه است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی