[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۹
  • دوره جدید

گاز سوز شدن، غیرممکن شد ، روزنامه شیراز نوین

یک مسئول: این گره با پول هم باز نمی‌شود چراکه قطعه نداریم 

ایرنا- اصلاح قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن طی روزهای اخیر سبب شدکه تعداد زیادی از رانندگان خودروهای بنزین‌سوز به ویژه رانندگان تاکسی و مسافرکش‌های شخصی برای تبدیل خودروهایشان به گازسوز اقدام کنند اما این اقدام برخلاف قبل، با تأخیر و صرف هزینه بالا همراه خواهد بود.
مدیر مرکز معاینه فنی شماره یک و پنج شیراز ، شنبه در گفت و گو با ایرنا گفت: تا قبل از اصلاح قیمت بنزین هزینه تجهیز یک خودرو به گاز سی.ان.جی ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بود اما امروز برخی حاضر هستند برای این کار سه‌میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هم پرداخت کنند اما تجهیزات آن موجود نیست.
اسماعیل جهانی افزود: هم اینک ۶ کارخانه در کشور در زمینه تولید مخزن سی.ان.جی فعالیت دارند که هیچ کدام فروشی نداشته‌اند و همین مسئله سبب افزایش قیمت‌ها شده است. وی ادامه داد: کسانی هم که مخزن سوخت از گذشته در انبارها داشته‌اند با قیمت‌های بالا عرضه می‌کنند.
او اظهار داشت: طی هفته‌های اخیر ۲۰۰ میلیون تومان سفارش مخزن به یکی از کارخانه‌ها داده‌ایم که هنوز تحویل نداده و اعلام کرده‌اند با نرخ جدید تحویل خواهند داد. جهانی بیان کرد: از طرف دیگر کمبود مخزن سی.ان.جی سبب شده که برخی از رانندگان اقدام به نصب مخزن گاز ال.پی.جی(گازمایع) کنند که علاوه بر نبود پمپ‌های سوخت آن، خطرآفرین نیز هست.
براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان ۹۸ اصلاح قیمت بنزین ابلاغ و اجرایی شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی