[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۹۳۵
  • دوره جدید

بیمارستان رستم در مسیر بهره‌برداری است ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز در بازدید از پروژه ساخت بیمارستان شهرستان رستم با اشاره به عزم جدی مسئولان سلامت استان و مسئولان شهرستانی برای توسعه خدمات سلامت در رستم، بر تسریع در بهره برداری از پروژه ساخت بیمارستان این شهرستان 
تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، دکتر «سید وحید حسینی» که از ابتدای صبح دیروز بیست و چهارم آبان به همراه جمعی از اعضای هیئت رئیسه دانشگاه به شهرستان رستم سفر کرده است، با حضور در پروژه ساخت بیمارستان این شهرستان، از نزدیک بر روند پیشبرد این خدمت سلامت محور نظارت کرد.
او در این بازدید با بررسی وضعیت توسعه این پروژه، دستیابی به پیشرفت ۸۰درصدی کنونی را حاصل مشارکت مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مسوولان شهرستان رستم و مسئولان سلامت این شهرستان دانست و بر تسریع در این روند با هدف بهره مندی مردم رستم از خدمات درمانی باکیفیت، تأکید کرد. مسئول ارشد حوزه سلامت استان اظهار کرد: با همکاری مسئولان شهرستانی در زمینه تسهیل مسیر دسترسی به بیمارستان، مسائل مربوط به انشعابات و پشتیبانی، امید است تا پایان سال جاری شاهد بهره‌برداری از این خدمت سلامت در منطقه غرب استان فارس باشیم و مجموعه سلامت استان نیز در زمینه تأمین نیرو و تجهیزات موردنیاز این بیمارستان همکاری لازم را خواهد داشت. در این بازدید که با همراهی دکتر «مهرداد شریفی» معاون درمان، دکتر «سید ابوالفضل هاشمی اصل» معاون توسعه مدیریت و منابع، دکتر «عباس رضاییان زاده» معاون بهداشت، دکتر «سید روح اله حسینی» رئیس حوزه ریاست، مهندس «ابوذر پاریزی» مدیر روابط عمومی دانشگاه و دکتر «سالار خواجه پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه انجام شد، از بخش‌های مختلف این پروژه بازدید شده و راهکارهای توسعه آن مورد بررسی قرار گرفت.
برای ساخت پروژه بیمارستان شهرستان رستم که در زمینی به مساحت ۶هزار و ۸۰۰ مترمربع و با زیربنای ۶هزار و ۴۰ مترمربع در حال ساخت است، تاکنون ۸۰۰میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.
این پروژه از محل ردیف ملی و وزارت بهداشت، با ۶۴ تخت بیمارستانی، دارای بخش‌های داخلی، اورژانس، اطفال، زنان، جراحی، مراقبت‌های ویژه، اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه، رادیولوژی و داروخانه بوده و تاکنون ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی