[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۳
  • دوره جدید

تمدید مهلت ارسال اثر به جشنواره ابوذر فارس، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس رئیس سازمان بسیج رسانه استان فارس اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به جشنواره استانی ابوذر تا پایان همین هفته تمدید شده است.
مصطفی اژدری دوشنبه ۴ آذر در ششمین جلسه هیئت اندیشه‌ورز رسانه که با حضور جانشین فرمانده سپاه فجر فارس برگزار شد، گفت: با توجه به قطعی اینترنت طی روزهای اخیر، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا روز پایانی این هفته تمدید شده است.
وی با اشاره به حضور موفق روزنامه‌نگاران فارسی در اولین دوره جشنواره ابوذر کشور، از برگزاری اختتامیه جشنواره استانی در پایان آذر خبر داد و خاطرنشان کرد که هشت برگزیده به جشنواره سراسری معرفی خواهند شد.
اژدری در ادامه از تشکیل قرارگاه جهاد اجتماعی «جوادالائمه(ع)» در سپاه فجر خبر داد و افزود: در این راستا ۴۰ نقطه آلوده به آسیب‌های اجتماعی در سطح استان فارس شناسایی شده است که برای آن‌ها در این قرارگاه برنامه‌ریزی انجام شده است.
رئیس بسیج رسانه فارس با بیان اینکه در این قرارگاه هر کدام از قشرهای بسیج یک مسئولیت دارند، گفت: مسئولیت بسیج رسانه در این قرارگاه برگزاری ۱۵ اردوی جهادی با حضور اصحاب رسانه در این نقاط مذکور است که تا پایان سال جاری انجام خواهد شد.
اژدری همچنین از فعالیت قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فجر نیز خبر داد که نقش مؤثری در زمینه محرومیت‌زدایی نقاط محروم و کم برخوردار داشته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی