[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۹
  • دوره جدید

نجات معجزه‌آسای راننده پس از واژگونی خودرو، روزنامه شیراز نوین

راننده خودروی سواری زانتیا که بر اثر واژگونی خودرو در بلوار پرستار، در وضعیت خطرناکی در داخل اتاقک آن گیر کرده بود، با تلاش آتش‌نشانان به‌طور معجزه‌آسایی نجات یافت.
به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، ساعت 1:20 بامداد شاهدان حادثه واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در بلوار پرستار، با سامانه ۱۲۵ تماس گرفتند و از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه 4 را به محل حادثه رهسپار کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز، در مورد چگونگی بروز این حادثه رانندگی اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری زانتیا به علت نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی خود با جدول کنار بلوار برخورد کرده و پس از پرواز در مسیر عرضی خیابان با موانع برخورد کرده و بر روی سقف متوقف و دچار آتش‌سوزی شد. وی درادامه افزود: 4نفر از 5 سرنشین خودرو قبل از حضور تیم عملیاتی از خودرو خارج شده اما راننده این وسیله نقلیه (زن 28 ساله) درون خودرویی که دچار حریق شده بود، گرفتار شده و در وضعیت خطرناکی قرار داشت.  نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله پس از استقرار و جانمایی خودروهای عملیاتی و همچنین قرار دادن علایم هشداردهنده در اطراف صحنه حادثه برای جلوگیری از حوادث و تصادفات ثانویه، با بکارگیری تجهیزات ویژه امداد و نجات، عملیات رهاسازی فرد گرفتار در اتاقک این خودروی را آغاز کردند و در کمترین زمان ممکن بعد از خاموش کردن شعله‌های‌آتش، راننده را از درون خودرو در هم پیچیده، خارج کرده و برای مداوا و انتقال به مرکز درمانی، تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل دادند.
عدلواضافه کرد: نیروهای آتش‌نشانی پس ازجابجایی و انتقال خودرو به مکانی امن، پاکسازی صحنه تصادف را انجام دادند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی