[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۲
  • دوره جدید

چهره‌ها‌آفتابی شدند، روزنامه شیراز نوین

پنجمین روز نام‌نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس در شیراز، با حضور چهره‌های سرشناس در ستاد انتخابات به کار خود پایان داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، در پنجمین روز نام‌نویسی یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان شیراز، چهره‌های سرشناس این کلان‌شهر همچون فرماندار اسبق شیراز و استاندار اسبق هرمزگان، شهردار سابق شیراز، یکی از نماینده فعلی شیراز در مجلس، یک پروفسور و استاد دانشگاه، چهرهایی ازادوار شورای شهر شیراز  با حضور در ستاد انتخابات، به ثبت‌نام خود پرداختند.
بدون دبدبه و کبکبه!
یکی از کاندیداهای سرشناس ستاد انتخابات شهرستان شیراز، فرماندار اسبق شیراز بود؛ کسی که در سوابق مدیریتی وی مسئولیت‌های مهمی چون استانداری هرمزگان، معاون سیاسی و امنیتی استان سیستان و بلوچستان، رئیس بسیج سازندگی کشور و... نیز به چشم می‌خورد. فرماندار روزهای سخت شیراز، بدون هیچ‌گونه تشریفاتی وارد ستاد انتخابات شد و پس از ثبت‌نام در جمع خبرنگاران حاضر شد.
وی گفت: مجلس شورای اسلامی از ارکان مهم جمهوری اسلامی است که قطعاً می‌تواند در شکوفایی، رشد و پیشرفت ایران عزیز نقش مؤثر و تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.
وی افزود: مجلس زمانی می‌تواند کارآمد باشد که از افراد آگاه به مسائل کشور و مشکلات مردم تشکیل‌ شده و بتواند در راستای کارآمدی نظام اسلامی مؤثر واقع شود.
وی به حوزه انتخابیه خود یعنی شهرستان شیراز نیز اشاره کرد و این شهر را نیازمند اقدامات زیربنایی دانست و گفت: شیراز نیازمند تصمیمات جسورانه و نمایندگانی مردمی و مسئولیت‌پذیر و آگاه به مشکلاتش است.
اما چهره مطرح دیگر، شهردار سابق این شهر بود؛ کسی که جمعی از مدیران سابق و کارمندان شهرداری نیز وی را همراهی می‌کردند.
شهردار سابق شیراز در ابتدا خود را یک شیرازی دانست و در مورد انگیزه خود برای حضور در انتخابات گفت: ابتدا نیاز است که شور و اشتیاقی میان شهروندان ایجاد کنیم و در مرحله بعد به نظر بنده حضور در انتخابات یک حق طبیعی است. اگر کسی توان این را دارد که برنامه داشته‌باشد کاندیدا می‌شود و دیگران نیز در رأی‌گیری مشارکت می‌کنند.
وی افزود: بنده معتقدم که باید به مردم کف خیابان اعتماد کرد و رأی را از آن‌ها گرفت. حالا هرکدام از ائتلاف‌ها نیز اگر علاقه داشته‌باشند و بنده را بپذیرند، باعث افتخار است و مشکلی ندارد.
مدیرکل اسبق روابط عمومی استانداری فارس نیز برای انتخابات آتی مجلس ثبت‌نام کرد.
این عضو هیئت علمی دانشگاه شیراز که تعداد بسیاری وی را همراهی‌ می‌کردند، پس از ثبت‌نام به میان خبرنگاران آمد و در سخنانی اظهار داشت: امسال توفیق پیدا کردم به همراه همکاران خود در ستاد انتخابات حضور یافته و نام‌نویسی کنم.
این استاد دانشگاه در مورد برنامه‌های خود نیز گفت: در کشور به ‌اندازه کافی به آهن‌ها بهاداده شده و امروز باید به آدم‌ها و معلم‌ها اهمیت دهیم، لذا توجه به آموزش‌وپرورش در اولویت برنامه‌های بنده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی