[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۴
  • دوره جدید

آغاز ثبت نام مسابقات مینی فوتبال محلات‌ایرانیان در فارس ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌ هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس؛ محمدرضا جعفری مدیر روابط عمومی‌ هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس گفت: فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف‌ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات «مینی فوتبال محلات ‌ایرانیان» در سراسر کشور نموده است.
وی افزود: ابتدا‌ این رقابت‌ها در مرحله شهرستانی، استانی و منطقه‌ای برگزار و سپس در مرداد‌ماه سال آینده با تشکیل لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته دو در سطح ملی برگزار خواهد شد.
جعفری به وسعت ‌این طرح اشاره و عنوان کرد: پیش‌بینی ما برای استان فارس، شرکت بیش از ۱۰۰۰ تیم از مناطق مختلف استان پهناور فارس است.
وی با بیان ‌این که «شرکت در‌ این رقابت‌ها کاملاً رایگان بوده و تمام محلات استان امکان شرکت در آن را دارند» گفت: از 14 دی‌ماه ثبت نام در ‌این رقابت‌ها آغاز شده است و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه رویداد فدراسیون ورزش‌های همگانی به آدرس https://events.isfaf.ir، نسبت به آن اقدام نمایند.
او گفت: تیم اول استان در ‌این مسابقات 20 میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهد کرد ضمن ‌این که از شهرستانی که بیشترین تیم شرکت‌کننده را داشته باشد نیز تجلیل به عمل می‌آید.
وی به داوری ‌این رقابت‌ها با توجه به گستردگی اشاره و عنوان کرد: بنا داریم پیش از آغاز مسابقات، یک دوره داوری رایگان درجه 3 مینی فوتبال برای علاقه‌مندان به قضاوت در ‌این رقابت‌ها برگزار نماییم.
جعفری خاطرنشان کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی سال اول ‌این طرح را از رشته پرطرفدار مینی فوتبال شروع کرده و از سال آینده رشته‌های دیگری نیز به ‌این طرح ملی اضافه می‌شوند.
وی با بیان ‌این که «امکان ثبت نام انفرادی برای شرکت در ‌این مسابقات نیز فراهم شده است» اضافه کرد: در محلاتی که تیمی ‌برای شرکت در مسابقات وجود ندارد، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت انفرادی ثبت نام کنند که طی آن خود فدراسیون ‌این افراد را به تیم‌های دیگر اضافه کرده و یا در قالب چند تیم قرار می‌دهد.
مدیر روابط عمومی‌ هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس  تصریح کرد: اکثر دستگاه‌ها در اجرای ‌این طرح ملی مشارکت خواهند داشت که معاون سیاسی استاندار به عنوان رئیس، مدیرکل ورزش و جوانان نایب رئیس و رئیس هیئت ورزش‌های همگانی، دبیری ستاد اجرایی ‌این رویداد را برعهده خواهند داشت.
شایان ذکر است؛ علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند همه روزه از ساعت 10 صبح الی 18 با آقای احسان جوکار مسئول کمیته مینی فوتبال هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس  با شماره موبایل  0917 781 0815‎ تماس حاصل نمایند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی