[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

پایان خوش نیم فصل برای شیرازی ها، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:
نیم‌فصل نخست لیگ یک عصر دیروز با برگزاری دیدارهای معوقه هفته چهاردهم به پایان رسید.
در مهم‌ترین بازی دو تیم مدعی فجرسپاسی شیراز و نود ارومیه در ارومیه به مصاف هم رفتند و در پایان فجری‌ها‌ با تک گل دقیقه 43 بابامحمدی به پیروزی رسید. این اولین شکست خانگی نود در این فصل بود.
فجر با این پیروزی 33 امتیازی شد و فقط به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به مس رفسنجان در رتبه دوم قرار گرفت.
در دیگر دیدار مهم دیروز هم تیم فوتبال قشقایی شیراز در ورزشگاه حافظیه موفق شد تیم سرخپوشان پاکدشت را از پیش رو بردارد.
قشقایی با ترکیب مسلم حق‌شناس، پوریا زارع، آرام عباسی، جواد عباسی، حسین صادقی، مجید ایوبی، سعید زارع، رضا فیروززاده، مرتضی سنجانکی و سهیل‌نیک‌نام وارد بازی شد.
در نیمه اول ابتکار عمل کاملاً در دست شاگردان فروردین بود و پس از اینکه سعید زارع فرصت طلایی روی پاس حسین صادقی را دست داد، این محمد جواد عباسی ستاره هفته‌های‌اخیر قشقایی بود که در دقیقه 26 با یک حرکت انفرادی و ضربه‌ای‌تماشایی دروازه سرخپوشان را فرو ریخت.
پس از این گل پاکدشتی‌ها ‌کمی از لاک دفاعی خارج شده و یکی دو حمله روی دروازه قشقایی ترتیب دادند اما باز هم این قشقایی بود که در آخرین لحظات نیمه نخست با استفاده از اشتباه عجیب دروازه‌بان حریف استفاده کرد و با ضربه مرتضی سنجانکی به گل رسید. نیمه اول با نتیجه دو بر صفر به سود قشقایی به پایان رسید.
در نیمه دوم کادر فنی تیم سرخپوشان خیلی زود دست به تعویض زد و در دقیقه 54 روی یک ارسال ضربه آزاد و با ضربه سر سینا اسد بیگی به گل رسید.
پس از این گل تیم میهمان  میل بیشتری برای حمله از خود نشان داد اما این قشقایی بود که در دقیقه 73 روی یک ضدحمله ‌می‌توانست به گل برسد که حسین صادقی نتوانست ارسال سعید زارع را به گل تبدیل کند. در دقیقه 77 سرخپوشان‌می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما این بار ضربه سر بازیکن ابن تیم بود که به شکل خطرناکی از کنار دروازه مسلم حق شناس عبور کرد.
یک دقیقه بعد شانس با قشقایی یار بود که دروازه‌اش باز نشد. ضربه بازیکن سرخپوش پس از برخورد با پای مدافع نزدیک بود وارد دروازه شود اما حق شناس با واکنشی عالی تگ را به کرنر فرستاد.
در دقیقه 90 امیرحسین صالحی بازیکن تیم سرخپوشان با دریافت کارت زرد دوم از زمین مسابقه اخراج شد.
در دقیقه 93 حسین صادقی با یک حرکت انفرادی وارد محوطه جریمه شد و با ضربه‌ای‌دقیق گل سوم تیمش را به ثمر رساند.  در نهایت این بازی پس از پنج دقیقه زمان تلف شده با پیروزی تیم قشقایی به پایان رسید. قشقایی با این پیروزی 20 امتیازی شد و در پایان نیم فصل اول در رتبه یازدهم قرار گرفت.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی