[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۵۸
  • دوره جدید

حساب ۱۰۰ راه‌گشای خیرین برای ساخت مسکن محرومان است، روزنامه شیراز نوین

حجت‌الاسلام نجفی نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس با سفر به شهرستان کازرون و اهدای احکام هیئت امنای جدید حساب 100 امام راحل در این شهرستان بیان داشت: حساب 100 امام راحل راه‌گشای کمک خیرین برای ساخت مسکن محرومان است.
به گزارش روابط عمومی ‌بنیاد مسکن استان فارس، حجت الاسلام نجفی مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس در این سفر در دیدار با امام جمعه کازرون و فرماندار این شهرستان خاطر نشان کرد:کارکردهای حساب 100 امام راحل با گذشت بیش از 43 سال از پیروزی انقلاب همچنان جاری و ساری است و برکات این حساب همچنان شامل افراد بی‌پناه و افرادی که مسکن مناسبی ندارند می‌شود.
مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس، شهروندان کازرون را شهروندانی خیر و خداجو دانست و گفت: این شهرستان همیشه در خط مقدم دفاع از انقلاب بوده است و به واسطه وجود مسئولانی  دلسوز و مردمی ‌همیشه راه‌گشای حل مشکلات بوده‌اند و در کنار انقلاب و در کنار مردم قرار داشته‌اند. حجت الاسلام نجفی با بیان اینکه  حل مشکل مسکن اقشار آسیب‌پذیر در کشور به عنوان یکی از دغدغه‌های بسیار مهم بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی‌حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی ‌امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مورد توجه جدی نظام اسلامی ‌بوده است، افزود: پیش‌بینی می‌شود این دغدغه‌ها با فعالیت مستمر حساب 100 و کمک خیرین و نیکوکاران در آینده نه‌چندان دور به‌صورت کامل محقق شود. مسئول دفترنمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن استان فارس خاطر نشان کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی‌حضرت امام خمینی(ره) در همان سال‌های نخست پس از پیروزی انقلاب اسلامی ‌با تدبیر و دوراندیشی خود پایه‌های برخی از مهم‌ترین نهادهای انقلابی را بنیان نهادند تا نظام مقدس جمهوری اسلامی ‌ایران و انقلاب اسلامی ‌سریع‌تر در مسیر ساختارمند شدن گام بردارد. افتتاح حساب 100 و تأسیس بنیاد مسکن نیز در همین راستا انجام شده است. حجت الاسلام نجفی در ادامه در خصوص اهمیت خدمت به مردم و بحث حساب 100 و رویکرد جدید احیاء آن مطالبی ایراد کرد و با اهدای حکم اعضای هیئت امناء حساب 100 در شهرستان کازرون  از جمله احکام اعضای این حساب شامل امام جمعه و فرماندار و دو نفر از خیرین را اعطا کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی