[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۸۶
  • دوره جدید

فال روزانه، روزنامه شیراز نوین

فروردین 
کارتان با ترفیع‌ها و پاداش‌ها همراه شده است. در نواحی توریستی و فروش کالاهای پزشکی، موقعیت‌های خوبی برایتان فراهم می‌شود. باید مهارت‌های ارتباطی جدیدی بیاموزید. به دنبال یک کار جدید باشید و چیزی را پیدا کنید که بتواند نیازهایتان را ارضا کند. 
اردیبهشت
در این هفته در محل کار با افراد بسیار و پروژه‌های زیادی کار می‌کنید. امشب استراحت کنید و به مهمانی بروید، ولی خیلی زیاده‌روی نکنید. امشب هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد و باید خوش بگذرانید. می‌توانید هر شرایطی که سر راهتان باشد را کنترل کنید. این موهبتی است که به شما اعطا شده است.  
خرداد 
امروز در محل کار باید صبر داشته باشید. شغل انتخابی شما مستلزم این است که تا نصف شب کار کنید. این موقعیت لذت بردن از این روزها را به شما نمی‌دهد، اما مهمانی‌های مخصوص به خودتان را هم دارید. در کارتان دقیق باشید تا برای سال آینده، ترفیعات و پاداش‌های خاصی داشته باشید.
تیر
بعد از پشت سر گذاشتن یک سال سخت، شانس و اقبال خوبی در افق برایتان دیده می‌شود. در سال آینده همه چیز بهتر خواهد شد و راهتان باز می‌شود. با این حال مجبورید امروز به این رویه ادامه دهید. اگر علاقه‌ای به مهمانی ندارید، در خانه بمانید و تلویزیون ببینید. مراقب باشید امروز به مسافرت نروید. همه چیز خوب پیش می‌رود. 
مرداد 
امروز هیچ مسافرتی نداشته باشید. می‌توانید برای صبح یک چرت بزنید و شب هم برای مهمانی آماده شوید. در فضا جادو دیده می‌شود و آن را تمام اطرافتان پیدا می‌کنید. وقتتان را صرف گوش دادن به عزیزانتان کنید و نصایحشان را بپذیرید. امروز زیاد لبخند بزنید و شاد باشید. شاید امروز بتوانید عشق زندگیتان را ملاقات کنید. 
شهریور 
ستاره‌ها می‌گویند فراوانی مال شماست. فقط نیاز دارید از روتین روزانه‌تان دور شوید و برای کلاس‌های پیشرفته ثبت نام کنید یا تمام روز را چرت بزنید. امروز از لاکتان بیرون بیایید و به مهمانی هم بروید. هدف‌هایتان را تعیین کنید و آنها را بنویسید. آنها را زیر بالشتان نگه دارید و سعی کنید هدف‌هایی انتخاب کنید که برایتان منفعت زیادی داشته باشند. 
مهر 
امشب تمام موفقیت‌هایتان را جشن بگیرید. تمام کارهایی که امسال کرده‌اید، الآن به شکوفایی می‌رسند و این عالی است. اگر امشب یک اعلان دارید، آنها را به بهترین وجه انجام دهید. آن را به شکلی خوب و با جشن و رسمی انجام دهید. البته امشب هنگام ملاقات احتیاط را رعایت کنید. ممکن است این افراد، افرادی نباشند که بخواهید در سال آینده با آنها همکاری کنید.
آبان 
قدرت و توان لازم را دارید تا امروز در تمام جنبه‌های زندگیتان تغییر ایجاد کنید. طبیعتی آرام دارید که اطرافیانتان را نیز از خشم باز می‌دارد. این موهبتی خوب است که امشب می‌توانید آن را با دیگران سهیم شوید. در مهمانی‌ها مراقب مخارجتان باشید. احتمالاً امشب، شب خوبی برای خرج کردن تمام پولی که در حسابتان دارید نیست. با این حال اوقات خوبی داشته باشید. 
آذر
امروز کاغذبازی و قراردادهایی روی میزتان دارید. به سرعت آنها را امضا کنید تا بتوانید به پروژه‌های جدید بپردازید. پروژه‌هایتان شاید شامل صحبت کردن برای عموم باشند. ذهن باهوشی دارید و باید در ارتباطات شرکت کنید. مراقب باشید با مهمانی رفتن بیش از حد، کارتان را به خطر نیندازید. 
دی 
امروز قرار است یکی از شلوغ‌ترین روزهای سال برایتان باشد. قول‌های کسانی که به مهمانیتان می‌آیند نشان می‌دهد سال آینده عالی و باشکوه خواهد بود. امشب مراقب افرادی که می‌خواهند از شما استفاده کنند باشید. در کار زیاده‌روی و بی‌احتیاطی نکنید. 
بهمن
امشب یک فرد بسیار نزدیک به شما، خیلی به فکر فرو رفته و این شما را نگران می‌کند. شاید مسئله سختی باشد، پس حتماً کنارش باشید تا کمکش کنید. اگر می‌توانید کاری بکنید، حتماً دست به کار شوید. این فرد مشکلاتی دارد که ممکن است برایتان درد عمیقی به همراه داشته باشد. تنش نداشته باشید و فقط شفقت داشته باشید.
اسفند
امروز موفقیت در تمام مراحل مال شماست. در تمام کارهایی که می‌کنید، قطعاً عالی هستید. توانایی‌های روانیتان، درک زیادی از اطرافیان به شما می‌دهد. امروز سخت کار کنید و شب هم حسابی بازی و سرگرمی داشته باشید. سال آینده، سال خوبی برای کم‌کردن فشار کار است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی