[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۵
  • دوره جدید

بسیاری از موفقیت‌های‌ناجا مرهون سربازان است، روزنامه شیراز نوین

جانشین فرماندهی انتظامی استان با تأکید بر نقش بی‌بدیل سربازان در ایجاد امنیت، گفت: بسیاری از موفقیت‌های‌ناجا مرهون تلاش‌های‌ارزشمند سربازان است.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «یوسف‌ملک‌زاده» در جشنواره جوان سرباز که در سالن غدیر ستاد انتظامی استان فارس برگزار شد، اظهار داشت: همه سربازان نیروی انتظامی نمونه هستند و کارهای مهم و حساسی را در یگان‌های‌خود بر عهده دارند.
وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص سربازان، افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران اهمیت ویژه‌ای‌به سربازان داده‌ می‌شود و همه فرماندهان وظیفه دارند تا محیط خوبی برای خدمت سربازان فراهم کنند. جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس نقش سربازان در مأموریت‌های‌ناجا را بسیار مهم و حیاتی دانست و گفت: همه سرباز نظام و ولایت هستیم و تا پای جان از ارزش‌های‌انقلاب اسلامی دفاع خواهیم‌کرد.
سرهنگ ملک‌زاده افزود: سربازان نقش بی‌بدیلی در ایجاد امنیت دارند و بدون هیچگونه چشمداشتی 2 سال از بهترین زمان عمر خود را صرف خدمت‌رسانی به مردم‌می‌کنند که جای بسی افتخار است. وی گفت: دشمنان نظام انقلاب اسلامی برنامه‌ریزی‌های‌ زیادی بر علیه این مرز و بوم انجام‌ می‌دهند و ما به عنوان سربازان ولایت وظیفه داریم تا با اقدامات مناسب خود نقشه‌های‌شوم آنان را خنثی کنیم. جانشین فرماندهی انتظامی استان فارس در پایان از تلاش‌های ‌ارزنده همه سربازان نیروی انتظامی در سطح استان تقدیر و تشکر کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی