[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۵
  • دوره جدید

تلاش دستگاه فرهنگی فارس برای شادی مردم، روزنامه شیراز نوین

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس، در آیین گشایش برنامه ویژه سیل‌زدگان منطقه سعدی با عنوان «شیراز بوستان مهر» گفت: در جامعه شاد بهتر می‌توان تصمیم‌گیری کرد و یکی از نیازهای اساسی انسان، شاد زیستن است؛ زیرا انسان متعادل، خود و جامعه خود را در پرتو آن می‌سازد؛ از این رو همه به دنبال شادی‌اند. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی ‌اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس، از یکم تا ۶دی‌ماه در مدارس و ویژه عموم مردم محله سعدی اجرای برنامه‌های هنری از جمله موسیقی نمایش طنز و مسابقه فرهنگی با عنوان جشن مردمی ‌محله سیل زده سعدی برگزار شد و در ادامه این برنامه‌ها نیز جشن مردمی ‌منطقه سیل زده سعدی جمعه ششم دی‌ماه جاری با همکاری شورای محله سعدی و با هنرنمایی محسن خیراندیش، محمد کشاورز، علی مطلق و بهرام سلمانی هنرمندان کانون آوای فرهنگ و هنر در مجموعه ورزشی سعدی تحت عنوان آیین «شیراز بوستان مهر» برپا گردید. مدرسه دهخدا پشت آرامگاه، شهیدان اقبالپور برآفتاب، پروین اعتصامی ‌بلوار نیستان، احد آخر خیابان نارنجستان، احسان باغ نارنجی، مجموعه ورزشی سعدی بلوار تونل سعدی از جمله مکان‌هایی است که این برنامه‌ها در آنها اجرا گردید. برگزار کنندگان جشن مردمی‌ محله سیل زده سعدی را اداره فرهنگ و ارشاد، سازمان مردم نهاد کانون آوای فرهنگ و هنر با همکاری آمووزش و پرورش ناحیه ۴، شورای محله سعدی و مؤسسه فرهنگی هنری بهونه به عهده داشتند. 
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس در ادامه این مراسم با تقدیر از دست‌اندکاران برنامه‌های هنری شاد و مردمی، بیان داشت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌استان فارس سعی داشته در کنار تمامی ‌نهادها و دستگاه‌ها و ادارات مسائل و مشکلاتی که در استان و کشور پیش می‌آید را همراهی کند و در رفع و کمک‌رسانی پیش‌قدم باشد و با اجرای برنامه‌های فرهنگی، ادبی و هنری شاد دل مردم مناطقی که دچار سیل و بلایای طبیعی شده‌اند را کمی ‌التیام بخشیده و خدمتی اندک کرده باشیم؛ چون که هر چقدر انسان شاد زندگی کند در نتیجه موفق‌تر هم خواهد شد.
غلامرضا یوسفی با خاطرنشان کردن اینکه در جامعه شاد بهتر می‌توان تصمیم‌گیری کرد، اظهار داشت: یکی از نیازهای اساسی انسان، شاد زیستن است، زیرا انسان متعادل، خود و جامعه خود را در پرتو آن می‌سازد؛ از این رو همه به دنبال شادی‌اند. البته اگر ما به اطراف خود بنگریم، صحنه‌هایی از غم و شادی را به وضوح مشاهده خواهیم کرد که هر کدام در جای خود لازمه زندگی بشر است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی