[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۸۴۴
  • دوره جدید

ترکیب معجزه‌آسایی که رقیب استامینوفن است! ، روزنامه شیراز نوین

سلامت نیوز/ مصرف سنجد و شیر برای درمان آرتروز ثابت ‌شده‌ است. مصرف‌این معجون حتی از خوردن استامینوفن هم مؤثرتر است.
سنجد برای ترمیم شکستگی، ترک استخوان و پوکی استخوان بی‌نظیر است؛ پودر هسته سنجد، غضروف‌ساز بوده و برای ترمیم مفاصل و کمردرد می‌توان آن را با شیر میل کرد.
از خواص عجیب پودر سنجد غافل نشوید. امروزه شیوع و گسترش بیماری‌های مفصلی نظیر آرتروز و پوکی استخوان به‌ویژه در زنان تبدیل به کابوسی وحشتناک در بسیاری از کشورها شده است. پوکی استخوان، چهارمین عامل مرگ‌ومیر در جهان است و از هر ۴ نفر بالای ۲۵ سال، یک نفر مبتلا به آن است.
پودر سنجد سرشار از فیبر و منبع غنی از کلسیم است. سنجد برای ترمیم شکستگی و ترک استخوان بی‌نظیر است و در درمان پوکی استخوان به‌عنوان چهارمین عامل مرگ‌ومیر در جهان اثرات معجزه‌آسایی دارد؛ می‌توان گفت همه بیماران مبتلا به پوکی استخوان از سنجد غافل بوده‌اند.
درمان پوکی استخوان
پوکی استخوان یکی از بیماری‌های بسیار آزار دهنده است. بر اساس تحقیقات از هر چهار نفر یک نفر مبتلا به پوکی استخوان است. برای درمان معجزه آسای پوکی استخوان می‌توانید از پودر سنجد با شیر استفاده کنید. 
خوردن مخلوط سنجد و شیر به مدت چهارده روز اثرات معجزه آسای خود را به شما نشان خواهد داد. اگر‌این رژیم را برای دو ماه یا بیشتر ادامه دهید یک روش درمانی مکمل بسیار عالی برای مبارزه با پوکی استخوان شما خواهد بود.
رفع کمر درد با پودر سنجد و شیر
از تأثیر سنجد در درمان دردهای مفصلی می‌توان به رفع کمردرد اشاره کرد. پودر هسته سنجد غضروف ساز است، مصرف آن می‌تواند برای ترمیم مفاصل و درمان کمر درد بسیار مفید و مؤثر باشد.
درمان آرتروز
مصرف سنجد و شیر برای درمان آرتروز ثابت ‌شده‌ است. مصرف‌این معجون حتی از خوردن استامینوفن هم مؤثرتر است.
پودر سنجد را چگونه تهیه و مصرف کنیم؟
اگر می‌توانید، خودتان تعدادی سنجد تازه را با پوست و گوشت و هسته آسیاب‌کنید، اما اگر آسیاب ندارید یا نگران ‌هستید که هسته سنجد، آسیاب شما را خراب‌کند، می‌توانید پودر سنجد آماده تهیه‌کنید.
یک قاشق غذاخوری پودر را در یک لیوان شیر بریزید و با یک قاشق غذاخوری عسل آن را شیرین کنید و روزانه یک وعده از آن را با غذا یا میان‌وعده میل کنید.
با ۱۴ روز خوردن‌این معجون ساده، معجزه آن را مشاهده کنید؛ ۷۰ یا ۷۲ روز مصرف آن، مکمل درمانی بسیار مناسبی برای مبارزه با پوکی استخوان و آلزایمر است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی