[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۷۶۰
  • دوره جدید

برگزاری مسابقه تنیس روی میز در باشگاه خیریه مهرورزان شیراز، روزنامه شیراز نوین

باشگاه خیریه مهرورزان شیراز چندسالی است که در عرصه ورزش فعالیت زیادی دارد. اخیراً نیز ‌این باشگاه در چند رویداد ورزشی شرکت کرده است.
مدیرعامل ‌این باشگاه در گفت‌وگو با روزنامه شیراز نوین اظهار داشت: اخیراً یک دوره مسابقه تنیس روی میز بین خیرین عضو باشگاه مهرورزان برگزار شد.
علی اکبر سلطانی افزود: در‌ این رقابت 16 نفر حضور داشتند و در پایان سید مجید سلجوقیان به رتبه نخست دست یافت. مسعود افتخاری، افشین واصل علی، مهدی عباسی، مصطفی اسماعیلی و رحیم شیرازی نیز در رتبه‌های دوم تا ششم قرار گرفتند. همچنین در رده سنی امیدها، سورنا سلطانی به مقام قهرمانی رسید.‌هادی منوچهری به عنوان پدیده مسابقات شناخته شد و عنوان بازیکن اخلاق نیز به سید مهران سلجوقیان رسید.
وی همچنین به حضور باشگاه مهرورزان در یک رویداد ورزشی در خارج استان اشاره کرد و گفت: چندی پیش به دعوت مهندس مجید محمدخانی، مدیرعامل زیرساخت مخابراتی اصفهان، تیم فوتسال و والیبال باشگاه مهرورزان شیراز به اصفهان سفر کرد که در مسابقه والیبال، اصفهانی در یک بازی بسیار نزدیک به برتری سه بر یک دست یافتند. تیم اصفهان در ست نخست با نتیجه 25 بر 23 به پیروزی رسید. ست دوم را باشگاه مهرورزان با نتیجه 25 بر 17 به سود خود خاتمه داد. در ست سوم اصفهانی‌ها با نتیجه 30 بر 28 به برتری دست یافتند و ست چهارم نیز با حساب 34 بر 32 به سود نماینده اصفهان به پایان رسید.
سلطانی ادامه داد: در دیدار فوتسال، علی رغم ‌این که میانگین سنی باشگاه مهرورزان بسیار بالاتر از تیم مخابرات اصفهان بود، اما باشگاه مهرورزان با درخشش خیره کننده دروازه‌بان چابک خود، سید مجید سلجوقیان و گل‌های‌هادی منوچهری و حسین سلطانی، به برتری دو بر یک دست یافت.
مدیرعامل باشگاه خیریه مهرورزان شیراز با بیان ‌این که ‌این برنامه‌ها و اردوهای ورزشی با هدف ‌ایجاد انگیزه بین خیرینی که در همه حال باشگاه را حمایت کرده‌اند، ترتیب داده می‌شود، در پایان گفت: جا دارد از بزرگانی همچون آقاغلام پیروانی که در همه حال یاور باشگاه بوده‌اند و روزنامه شیرازنوین که همواره در کنار ما حضور داشته، تشکر و قدردانی کنم. آرزو می‌کنم که مشکلات اقتصادی و اجتماعی به حداقل برسد تا بتوانیم جامعه‌ای پویاتر و با نشاط تر داشته باشیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی