[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۸
  • دوره جدید

شعار «دهکده ورزشی پارس» با گذشت زمان محقق می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان فارس در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی پارس و سالن شش هزار نفری شیراز گفت: باید تلاش کنیم هر چه سریع‌تر پروژه‌های ورزشی در حال احداث به نتیجه برسد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حسن نوروزی که به همراه مدیرکل ورزش و جوانان صبح چهارشنبه یازدهم دی ماه در بازدید از ورزشگاه پنحاه هزار نفری پارس و مجموعه در حال احداث شش هزار نفری شیراز با بیان اینکه در ابتدای سال آینده مسابقات ورزشی مهمی ‌در سطح ملی و بین المللی و همچنین فینال جام حذفی فوتبال کشور در شیراز برگزار می‌شود، افزود: مهم‌ترین موضوع درباره این پروژه‌های ورزشی حفظ و نگهداری از کل مجموعه است که هزینه سنگینی در بر دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد: تلاش می‌کنیم از ردیف‌های بودجه ملی، جهت نگهداری آن تأمین اعتبار کنیم و در غیر این صورت از منابع استانی این موضوع را به سرانجام برسانیم؛ زیرا در این مجموعه ورزشی هزینه‌های زیادی برای بهره برداری از آن صرف گردیده است و باید با تمام وجود از همه بخش‌های آن نگهداری کرد.
وی با بیان اینکه در ورزشگاه پارس سایر طرح‌های توسعه ورزشی نیز پیش بینی شده است، اظهار داشت: ان‌شاءالله با جانمایی‌ها و طرح‌هایی که مصوب شده است در آینده بتوانیم سایر سازه‌ها و سالن‌های ورزشی را که در طراحی دیده شده، تکمیل نماییم و شعار دهکده ورزشی پارس با گذشت زمان محقق می‌شود.
نوروزی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اشاره ای به بازدید از مجموعه در حال احداث شش هزارنفری داشت و خاطرنشان کرد: خوشبختانه این طرح بزرگ ورزشی که در جنوب کشور منحصربه‌فرد است، در آستانه تکمیل شدن است و برای اینکه به زودی مورد بهره برداری قرار بگیرد، باید از برخی منابع مالی، مطالبات پیمانکار را تسویه نموده و در بخش سرمایشی و گرمایشی آن به طور حتم نیاز است مختصر نقدینگی را تزریق کرد. همچنین پس از احداث سالن، مهم‌ترین موضوع در تکمیل پروژه، بحث محوطه سازی آن است که هزینه زیادی را در پی دارد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در ادامه این مبحث اعلام داشت: در حال حاضر مشاور این طرح ورزشی، در حال ارزیابی هستند تا رقم مورد نظر را برای ساخت محوطه مجموعه شش هزار نفری تأمین نماییم و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان این اعتبار مالی را از محل منابع استانی یا مالیات بر ارزش افزوده اختصاص دهیم.
نوروزی در پایان از زحمات پیمانکار مجموعه شش هزارنفری و همچنین مدیر کل و مجموعه اداره کل ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است در این بازدید حیدر علی کامیاب مدیر کل ورزش و جوانان فارس، سید اسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل، برخی مدیران ستادی اداره کل، پیمانکار، مشاوران و ناظران پروژه‌ها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان را همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی