[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۵۵
  • دوره جدید

خون پاک سردار سلیمانی مقاومت را تثبیت کرد، روزنامه شیراز نوین

ایسنا- فارس سپاه فجر فارس به دنبال وقوع حادثه تروریستی منجر به شهادت سردار قاسم سلیمانی توسط نیروهای آمریکایی پیامی صادر و تأکید کرد که خون پاک سردار مقاومت را تثبیت کرد.
در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و همچنین ابوالمهدی مهندس توسط آمریکای جنایتکار، سپاه فجر فارس پیام تبریک و تسلیتی درباره این واقعه صادر کرد.
در این پیام آمده است:
«خون پاک سردار، مقاومت را تثبیت کرد. او به فرمان رهبر، خطر را از ایران به مرزهای فلسطین اشغالی منتقل کرد. او و هم‌رزمانش از شکستن آینه امنیت ایران در مرزهای کرمانشاه و خراسان جلوگیری کرد.
او قاب مصونیت ایران اسلامی و سرزمین شهیدان را به آغوش کشید و تا جان از آن حفاظت کرد. او جغرافیای مقاومت را گسترش داد. او عرصه حیات را بر حامیان ترور تنگ نمود. اراده مصمم و ایمان درخشان او مثلث شوم عبری،عربی و غربی را خوار کرده بود.
او پرچم نورانی اسلام ناب را جایگزین پرچم سیاه و ظلمانی التقاط و ترور نمود. آمریکا بداند ترور مجاهدان بزرگ اسلام، آمریکا را از افول نجات نخواهد داد. آمریکا تدوام حضور نامشروع خود در جهان اسلام را به اراده دلبستگان و خونخواهان مقاومت واگذار نموده است.
سلیمانی، مردی بود که با بهره‌مندی از مکتب امام‌خمینی(ره) قدم در راه جهاد برای احیاگری اسلام ناب در مرزهای امت اسلامی نهاد. ذهن او سیراب از اندیشه ولایت و حرکت در مسیر سربازی ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای (زیده‌عزه) بود.
او با ترور، جنایت و انحراف و التقاط برای آزادی مستضعفین مبارزه نمود. آن بزرگ مجاهد اسلام، پرچم سیاه ترور را پایین کشید و پرچم اسلام ناب را به اهتزار درآورد.
حاج قاسم، شهید زنده‌ای بود که سناریوهای امنیت‌زدایی آمریکا و صهیونیست‌ها را نابود کرد. اگر تفکر و اقدام او در تبعیت از ولی امر نبود باید در کرمانشاه و خراسان به نبرد با تروریست‌های داعش می‌رفتیم و خسارت‌ها افزون‌تر بود ولکن او این تهدید را به موقعیت صهیونیسم جهانی در مرزهای فلسطین اشغالی منتقل نمود.
ایمان، تفکر و اراده سپهبد سلیمانی، آمریکا را به افول نزدیک نزدیک‌تر کرده است. او ربنا الله گفته بود و برای اثبات حقیقت در مسیر استقامت بود. استقامت در طریق حق با انتظار برای شهادت.
او مقاوم و منتظر بود. آمریکا با جنایت کنونی برای بقای خود تلاش‌می‌کند امری که زوال آن با این اقدام سبوعانه اجتناب‌ناپذیر گردیده است. در پی این حرکت تروریستی و ددمنشانه، آمریکا تدوام حضور نامشروع خود در جهان اسلام را به اراده دلبستگان و خونخواهان مقاومت واگذار نموده است. سربازان ولایت و پاسداران سبز پوش حریم انقلاب اسلامی در سپاه فجر استان فارس با تبریک و تسلیت شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام، شهید سپهبد قاسم سلیمانی و مجاهد بزرگ اسلام جناب آقای ابومهدی المهندس به محصر ولی امر مسلمین، ملت عزیز ایران و همه آزادگان در سراسر عالم با الگو دانستن ایمان، تفکر و سیره آن مرد آسمانی و مبارز انقلابی اعلام می‌دارد با قوت و قدرت راه او و مسیر استقامت را ادامه خواهند داد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی