[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۱۸
  • دوره جدید

هیئت کاراته فارس استان برتر کشور در سال ۹۸ شد، روزنامه شیراز نوین

براساس اعلام فدراسیون کاراته جمهوری اسلامی ‌ایران، هیئت کاراته استان فارس عنوان برتر کشور را در سال 98 کسب کرد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در نامه‌ای که از سوی وحید مومنی، سرپرست دبیری فدراسیون کاراته کشور به مدیر کل ورزش و جوانان استان ابلاغ شده، آمده است: با توجه به ارزیابی‌های هیئت‌های کاراته سراسر کشور در سال 1398 هیئت کاراته استان فارس رتبه برتر را کسب نموده است. امید است با حمایت‌های همه جانبه آن اداره کل از هیئت کاراته استان در سال‌های آتی نیز به مقام‌های برتر نایل گردد.
احمد مبارکی، رئیس هیئت کاراته استان فارس با تبریک این عنوان به جامعه ورزش و جوانان و به خصوص خانواده بزرگ کاراته گفت: نتیجه تلاش‌های همکاران من در هیئت کاراته استان و حمایت‌های مجموعه مدیریت اداره کل ورزش و جوانان فارس موجب شد علی‌رغم تنگناهای موجود به این عنوان شایسته در سال 98 دست یابیم.
وی افزود: فدراسیون کاراته هر ساله از دی ماه همان سال تا دی ماه سال بعد را به عنوان عملکرد یک‌ساله ارزیابی فعالیت هیئت‌های کاراته استان‌ها در نظر می‌گیرد. از این رو با توجه به اقدامات صورت گرفته در بخش‌های مختلف، برگزاری مسابقات منظم استانی، میزبانی مسابقات کشوری، اعزام به مسابقات مختلف در رده‌های سنی، کسب عناوین متعدد قهرمانی در میادین ملی و بین المللی از جمله معیارهای انتخاب استان ما به عنوان استان برتر بوده است. مبارکی در پایان همچنین ابراز امیدواری کرد: با همکاری همه اعضای هیئت استان و شهرستان‌ها و همراهی‌های مدیر کل و معاونان ادراه کل در سال‌های آتی هم موفق به اخذ عنوان برتر در کشور بشویم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی