[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۶۵۱
  • دوره جدید

لیدوما بدون توقف!، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال استان فارس، روز جمعه گذشته با برگزاری شش دیدار در شهرهای شیراز، کازرون، آباده، مرودشت و مُهر به انجام رسید که طی آن تیم‌های لیدوا، ایمان سبز، کاروتک، پدیده ستارگان و استوک حریفان خود را شکست دادند و یک دیدار به تساوی انجامید.
در ورزشگاه سیمان شیراز، تیم زاگرس میزبان لیدومای نورآباد بود و با نتیجه جالب سه بر صفر برابر میهمان خود تن به شکست داد. این چهارمین پیروزی متوالی تیم اوج گرفته لیدوما بود و به نظر می‌رسد آنها آماده‌ترین تیم حال حاضر مسابقات هستند. قضاوت این دیدار بر عهده مهدی منفرد بود. مرتضی هوشیار کمک داور اول، محمدسلمان کمک داور دوم، محمدرضا خداپرست ناظر داوری و محمدرضا صلواتی نماینده هیئت فوتبال  در این مسابقه بودند. با این نتیجه، زاگرس با 8 امتیاز در رتبه یازدهم باقی ماند و لیدوما با 19 امتیاز به رتبه هشتم صعود کرد.
تیم ایمان سبز شیراز موفق شد پرسپولیس را با دو گل شکست دهد. در این مسابقه که در ورزشگاه شهید دستغیب برگزار شد، حجت حیدری داور اول مسابقه بود، سعید زیبا کمک داور اول، محمدرضا قنبری کمک داور دوم، محسن عطریان داور چهارم، سعید خزفروش ناظر داوری و علی شهریارزاده نماینده هیئت فوتبال بودند. ایمان سبز با این پیروزی 26 امتیاز شد و در رتبه دوم باقی ماند و پرسپولیس هم با همان 23 امتیازی که داشت در رتبه پنجم باقی ماند.
تیم کاروتک کازرون در مصاف با پادنای میمند با یک گل به برتری رسید تا جای این دو تیم در جدول عوض شود. در این مسابقه امیرحسین یزدانی داور اول بود، محسن قنبری کمک داور اول، میثم اسکندری کمک داور دوم، مهدی قرخیانی داور چهارم، حسین دشتی فرد ناظر داوری و غلامحسین آزادی نماینده هیئت فوتبال  بود. کاروتک با این پیروزی 14 امتیازی شد و به رتبه نهم صعود کرد و پادنا با 13 امتیاز به رتبه دهم سقوط کرد.
تیم پدیده ستارگان آباده هم در زمین خود موفق به شکست ماهان نوین شد. در این بازی تیم میزبان با نتیجه سه بر یک به برتری دست یافت. حسین شفیعی داور اول این دیدار بود، مسعود مرادزاده کمک داور اول، وحید کشاورز کمک داور دوم، محمدحسین شاهمرادی داور چهارم، حسین مفتاح ناظر داوری و الماس نعمتی نیز نماینده هیئت فوتبال بودند. با این نتیجه تیم پدیده با 23 امتیاز در رتبه چهارم جدول باقی ماند و ماهان نوین با 20 امتیاز در رتبه هفتم قرار گرفت.
اما تیم صدرنشین استوک مرودشت در شهر خود میزبان تیم قعرنشین ایرانیان بود و به سختی با نتیجه دو بر یک میهمان شیرازی‌اش را شکست داد. در این مسابقه حمید عبدالهی داور اول بود، صدراله صفری کمک داور اول، صابر علیزاده کمک داور دوم، وحید صحراگرد داور چهارم، قاسم واحدی ناظر داوری و حسین کارگر نماینده هیئت فوتبال بود. استوک با این پیروزی 27 امتیازی شد و صدر جدول را همچنان حفظ کرد و ایرانیان نیز با هشت امتیاز در رتبه آخر جدول باقی ماند. بالاخره در آخرین بازی این هفته دو تیم جنوبی بنتو اسیر مهر و هلال‌احمر گراش با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند. در این بازی که در شهرستان مهر برگزار شد، رضا کریمی ‌داور اول بود، علی فرزانمنش کمک داور اول، آرش اوجی کمک داور دوم، شایان صلواتی داور چهارم، منصور نبی‌زاده ناظر داوری و واعظ زاده نماینده هیئت فوتبال  بودند. هلال احمر با این دو امتیازی که از دست داد فرصت صعود به رتبه دوم را هم از دست داد و با 24 امتیاز در همان رتبه سوم باقی ماند. بنتو هم با 20 امتیاز در همان رتبه ششم باقی ماند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی