[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۷۹
  • دوره جدید

سایه تحریم روی سر نمایشگاه ، روزنامه شیراز نوین

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو و نوزدهمین نمایشگاه تخصصی چاپ، تبلیغات، رسانه، بازاریابی و ماشین‌آلات و صنایع وابسته به همراه نهمین نمایشگاه بین‌المللی لاستیک، پلاستیک، رنگ، رزین و صنایع وابسته با حضور جمعی از مسئولان و مقامات کشوری و استانی عصر روز گذشته در محل دائمی نمایشگاه‌های‌بین‌المللی فارس شروع به کار کرد.
مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس در حاشیه گشایش این نمایشگاه‌ها‌ ضمن تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با ابراز تأثر بابت شهادت این بزرگ مرد سپاه اسلام گفت: یاد و خاطره حاج قاسم سلیمانی تا ابد نه تنها در ایران بلکه در تمام جهان زنده می‌ماند و همواره رشادت‌های این فرمانده اندیشمند و توانا سرلوحه آزاد مردان و زنان دنیا خواهد بود.
 سید محمود موسوی از شروع به کار همزمان این نمایشگاه‌ها خبر داد و افزود: برگزاری برخی از عناوین نمایشگاهی به سبب وجود مشکلاتی از جمله تأمین مواد اولیه و تحریم‌های بیگانگان دچار مشکل شده‌اند که خوشبختانه با تلاش‌های صورت گرفته علی‌رغم اینکه دیگر استان‌ها این عناوین را از تقویم خود حذف کرده‌اند، استان فارس این نمایشگاه‌ها را به بهترین شکل برگزار خواهد کرد.
موسوی گفت: دو سالن نرگس و ملاصدرا به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع در این رویداد به نمایشگاه بین‌المللی خودرو اختصاص یافته است که ۲۰ شرکت برتر صنعت خودرو کشور به ویژه سایپا، ارم خودرو، مدیران خودرو، دیار خودرو و نیسان با زمینه فعالیت خودرو و خدمات فنی و مهندسی خودرو به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات خود می‌پردازند.
وی افزود: 30 شرکت فعال در حوزه چاپ و تبلیغات، تابلوسازی، ماشین‌آلات چاپ، رسانه‌های‌دیجیتال، هدایای تبلیغاتی، ماشین‌آلات صنعتی و لیزر، تبلیغات شهری و تیزر تلویزیونی در سالن سرو به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و با مشارکت ۶۵ درصدی فعالان استان فارس در نمایشگاه چاپ، تبلیغات، رسانه و بازاریابی شرکت کرده‌اند.
 مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی فارس در خصوص برگزاری نهمین نمایشگاه لاستیک و پلاستیک، رنگ و رزین و ماشین‌آلات وابسته گفت: این نمایشگاه در سالن بهار به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع برگزار‌می‌گردد و ۲۸ شرکت تولیدکننده و فعال این حوزه با زمینه فعالیت تولید انواع مخزن پلاستیکی، رنگ، رزین، مواد اولیه و ماشین‌آلات این صنعت که 1۸ درصد آنها از استان فارس می‌باشند به ارائه آخرین دستاوردها و محصولات خود می‌پردازند.
تمامی متخصصان، کارشناسان و عموم مردم‌ می‌توانند جهت بازدید از این نمایشگاه‌ها‌ تا روز جمعه مورخ ۲۰ دی‌ماه ۱۳۹۸ همه روزه از ساعت ۱۶ تا ۲۱ به محل دائمی نمایشگاه‌های ‌بین‌المللی فارس مراجعه نمایند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی