[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۵۴۶
  • دوره جدید

کشف مواد مخدر ۱۸۶ درصد رشد داشته است ، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی مرودشت گفت: با تلاش شبانه‌روزی مأموران این پلیس، کشفیات مواد مخدر در 9 ماهه ابتدایی سال‌جاری به میزان 186 درصد افزایش یافته است. سرهنگ « اسماعیل زراعتیان» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری پلیس‌های‌تخصصی و کوپ تابعه موفق شدند، 394 کیلو و 721 گرم انواع موادمخدر را طی 9 ماهه اول سال‌جاری کشف کنند.
وی افزود: در این بازه زمانی 305 نفر قاچاقچی مواد‌مخدر اعم از خرده فروش و عمده فروش هم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.
سرهنگ «زراعتیان» خاطر نشان کرد: اجرای طرح‌های مختلف ارتقا امنیت اجتماعی در محلات به ویژه نقاط آلوده و جرم‌خیز، هدفمند کردن واحد‌های‌گشت، اشراف اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه‌روزی مأموران و همراهی و مشارکت مردم با پلیس از جمله مؤلفه‌هایی است که در افزایش 186 درصدی کشفیات مواد مخدر نقش به‌سزایی داشته است. رئیس پلیس شهرستان مرودشت گفت: برخورد پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ جدی، توأم و با اقتدار کامل است و انتظامی شهرستان اجازه عرضه اندام به قاچاقچیان را هرگز نخواهند داد و برای افزایش آسایش و آرامش شهروندان و احساس امنیت در سطح شهرستان با تمام توان، سعی و تلاش خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی