[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۷۲
  • دوره جدید

تردد در محورهای مواصلاتی فارس روان است، روزنامه شیراز نوین

مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس اعلام کرد که تردد در اکثر قریب به اتفاق محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی این استان، روان، عادی و برقرار است.
حمیدرضا احمدی در گفت‌وگو با ایسنا، به وضعیت راه‌های استان فارس در صبح ۲۱ دی ماه اشاره و اضافه کرد: براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر  استان، در حال حاضر تمام محورهای استان (بجز چند محور) باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است.
او افزود: طی شبانه‌‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۱۲۶ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۱۹درصد کاهش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴ درصد بوده است.
مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس ادامه داد: اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ در محور سپیدان به شیراز و کمترین تردد در محور لامرد به لار  بین ساعت‌های  ۱۵ تا ۱۶ انجام شده که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌‌تری را برای سفر انتخاب کنند.
احمدی عنوان کرد: به دلیل وجود کارگاه جاده‌ای و عملیات انفجار و ترانشه‌برداری برای احداث آزادراه شیراز - اصفهان از تاریخ یکم دی تا ۱۵ اسفندماه از ساعت ۷صبح تا ۱۸ امکان عبور وجود ندارد و تردد از محور قدیم شیراز - بیضا پیش‌بینی شده است.
او همچنین به شرایط جوی استان فارس هم اشاره و اضافه کرد: هم‌اینک شاهد بارش برف در محورهای مرودشت، ارسنجان، سپیدان و کوپن هستیم.
مدیر مرکز مدیریت راه‌های استان فارس در محورهای منتهی به دشت ارژن، جهرم، مرودشت، خرامه، شیراز ، فسا و استهبان شاهد بارش باران هستیم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی